Nowości sieci handlowych

Nowości

 • Moda na zakupy w internecie

  Polacy coraz częściej dokonują zakupów przez Internet. Ta forma jest przede wszystkim dużo szybsza, wygodniejsza i także bezpieczna. W dodatku sklepy internetowe kuszą swoich potencjalnych konsumentów dużą obniżką cen w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi, rabatem na pierwsze zakupy, a także darmową dostawą.

 • Jak uwiecznic swój urlop?

  Jadąc na urlop warto pomyśleć o tym w jaki sposób uwiecznić swoje wakacje. Dobry aparat lub kamera są niezbędne aby móc wracać do niezapomnianych wspomnień przez długie lata. W zależność od upodobań oraz rodzaju wypoczynku będziemy potrzebować innego sprzętu.

 • Mały sklep czy duży supermarket?

  Choć badania i uliczne sondaże twierdzą jednogłośnie, że znaczna grupa Polaków w dalszym ciągu preferuje zakupy w małych osiedlowych sklepikach, dane ogólnopolskie wskazują na to, że ten segment działalności powoli, aczkolwiek systematycznie się kurczy. Jakie są powody takiej sytuacji? Które sklepy mają przewagę nad konkurencją, a jakie nie wytrzymują presji kapitalistycznej gospodarki? Gdzie i dlaczego warto robić codzienne zakupy? O czym należy pamiętać podczas codziennych sprawunków?

 • Postanowienia noworoczne

  Nadejście Nowego Roku dla wielu z nas staje się czasem refleksji i impulsem do wprowadzenia zmian w naszym życiu. Większość z nas wyznacza sobie nowe cele, do których należą chociażby systematyczne uprawianie aktywności fizycznej, zdrowsza dieta, podróże czy nauka języków obcych. Czy ich realizacja się powiedzie tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od nas. Pamiętajmy jednak by stawiane cele były przede wszystkim realne do osiągnięcia.

 • Aktualizacja aplikacji Okazjum – informacja prasowa

  W połowie grudnia 2016 roku pojawiła się nowa aktualizacja aplikacji Okazjum, której właścicielem jest AdRetail z Grupy Interia.pl. Wersja 1.3 na iOS posiada liczne ulepszenia, które czynią korzystanie z aplikacji jeszcze wygodniejszym. O co konkretnie chodzi i jak pomaga klientom?

 • List do Mikołaja - co chcemy dostać pod choinkę w tym roku?

  Do świąt zostało już niewiele czasu. W sklepach od dawna grane są kolędy, ulice błyszczą od świątecznych lampek, a tłumy ludzi wciąż poszukują prezentów dla najbliższych. Co najczęściej będzie można znaleźć pod choinką? Jak co roku został przeprowadzony ranking, dzięki któremu wyróżniono kilka najpopularniejszych prezentów na święta.

 • Świąteczne hity muzyczne

  Święta to wyjątkowy czas w roku. Nie ma się co dziwić, że radio przed, w czasie i po okresie Bożego Narodzenia podbijają związane z tym okresem piosenki. Jakie są najpopularniejsze, a czego się unika?

 • Białe święta bez śniegu

  Wymarzone warunki obchodzenia Bożego Narodzenia to trzaskający mróz za oknem i trzaskający ogień w kominku. Niestety nie co roku pogodzie udaje się spełnić marzenia dorosłych i dzieci o białym puchu pokrywającym świat. Można więc zadbać o to samemu i stworzyć sobie namiastkę malowniczej zimy w domu czy mieszkaniu. Potrzeba tylko odrobiny wyobraźni .

 • W świątecznej kuchni Wedla

  Początek grudnia to czas zaawansowanych przygotowań do Bożego Narodzenia. W naszych głowach na dobre goszczą już pomysły na prezenty, choinkowe dekoracje i konfiguracje przy stole. Co jednak z wigilijnym menu? Przywiązanie do tradycji rzadko pozwala eksperymentować: potraw musi być dwanaście, powinny być postne, a honorowe miejsce musi zająć karp – nawet jeśli cała rodzina zgodnie twierdzi, że nie jest to najsmaczniejsza ryba.

 • Przygotuj stół na wigilijną wieczerzę!

  Boże Narodzenie to często jedyny dzień w roku kiedy możemy spotkać się w rodzinnym gronie, zjeść smaczny posiłek i odpocząć. Na wigilijną wieczerzę zapraszamy dawno niewidzianych znajomych i krewnych, aby wspólnie powspominać dawne czasy i zacieśnić więzy krwi. W ten niezwykły wieczór rodzina jest najważniejsza. Wypada więc ugościć ją wszystkim co najlepsze. Ważne są także ozdoby bożonarodzeniowe, które urozmaicą wspólny posiłek.

Sieci handlowe