Nowości sieci handlowych

Nowości

 • Siłownia – jak zacząć?

  W ostatnich latach kult zdrowego ciała oraz zdrowego jedzenie stał się bardzo modny. Ludzie coraz częściej ćwiczą by przede wszystkim zrzucić zbędne kilogramy i tym samym poprawić kształt swojej sylwetki. Jak radzić sobie na siłowni? Co powinniśmy wiedzieć idąc tam pierwszy raz?

 • Jak ciekawie spędzać czas z dzieckiem zimą?

  W dzisiejszych czasach rodzicom coraz trudniej zaplanować swój czas tak, aby spędzić jak najwięcej chwil z dziećmi. Natomiast wspólne doświadczenia są niezwykle istotne dla budowania prawidłowych więzi i mocnych relacji z dzieckiem.

 • 5 produktów, które zmieniły świat w ciągu ostatnich 20 lat

  Nowoczesna technologia zrewolucjonizowała świat. Jeszcze kilkanaście lat temu niewiele osób przypuszczało, iż na rynek trafią produkty, które odmienią życie przeciętnego człowieka i sprawią, iż niedawna futurologia Stanisława Lema nabierze cech realności.

 • Preferencje zakupowe Millenialsów

  Czy spotkałeś się już z hasłem Millenialsi lub pokolenie Millenium? To młodzi ludzie, którzy w swoich działaniach skupiają się na tym, co tu i teraz. Nie w głowie im plany czy też stabilizacja. Pewni siebie, mobilni i przedsiębiorczy, mają też inne potrzeby i nawyki zakupowe niż reszta społeczeństwa.

 • Walentynki 2017 – Inspiracje zakupowe

  Walentynki to wyjątkowy czas dla wszystkich zakochanych osób. To doskonała okazja do podsycenia atmosfery w związku i wzmocnienia łączących nas więzi.

 • Walentynki w Focus Park w Rybniku

  W tym roku, specjalnie dla wszystkich zakochanych, konkurs foto „Miłosne Wyznania” tylko w galerii Focus Park w Rybniku. Nagroda główna to romantyczny trzydniowy pobyt dla dwóch osób w hotelu SPA Olymp w Ustroniu z pakietem niesamowitych atrakcji.

 • Moda na sport - na co zwrócić uwagę kompletując strój na siłownię?

  Odpowiedni strój na siłownię powinien gwarantować nam swobodę ruchu, przewiewność a także świetnie wyglądać. Często to właśnie nasze samopoczucie decyduje o tym, czy aktywność danego dnia przyniesie skutki. Należy jednak pamiętać o tym, że na siłownię, salę sportową czy inne miejsce przeznaczone do ćwiczeń przychodzi się po to, aby trenować.

 • Freelancer - wolny strzelec czy niewolnik wolnego czasu?

  W ostatnich latach freelancing staje się coraz bardziej popularną formą pracy w Polsce. Szacuje się, że nawet co piąty Polak pracuje w tym systemie zatrudnienia. Taki rodzaj działalności kusi przede wszystkim elastycznym czasem pracy, niezależnością oraz wysokimi zarobkami. Na podjęcie pracy w tej formie decydują się najczęściej osoby z dużym doświadczeniem, wyspecjalizowane w dziedzinie swoich działań. Jednak czy freelancing to rozwiązanie dobre dla każdego? Przekonajmy się.

 • Nie lekceważ niebezpieczeństwa, jakim jest smog.

  Na chwilę obecną z problemem smogu borykają się już nie tylko mieszkańcy Krakowa, gdyż wysokie stężenie szkodliwych pyłów i zanieczyszczeń powietrza odnotowuje się na terenie całego kraju. Dodatkowo Polska znajduje się w czołówce państw, które mają problem ze smogiem już od wielu lat, co wynika z braku świadomości i wieloletnich zaniedbań rządowych. Okazuje się jednak, że świadomość obywateli zmienia się, w związku z czym domagają się oni podjęcia odpowiednich działań zapobiegawczych przez polityków. Czy rzeczywiście smog jest czymś, czego powinniśmy się obawiać? Jaki ma on wpływ na nasze zdrowie?

 • Moda na zakupy w internecie

  Polacy coraz częściej dokonują zakupów przez Internet. Ta forma jest przede wszystkim dużo szybsza, wygodniejsza i także bezpieczna. W dodatku sklepy internetowe kuszą swoich potencjalnych konsumentów dużą obniżką cen w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi, rabatem na pierwsze zakupy, a także darmową dostawą.

Sieci handlowe