Wszystkie Poradnik Porównanie Recenzja

Poradnik zakupowy

Nowości

 • Pakujemy walizkę na wakacje!

  Bagaż podręczny ma to do siebie, że ma ograniczoną wagę, a więc trzeba dobrze przemyśleć to, co chcemy ze sobą zabrać na wakacje. No chyba, że chcemy skończyć z nadbagażem i dodatkowymi opłatami. Raczej jednak nikomu z nas nie uśmiecha się taka perspektywa. Jak zatem sprawnie spakować walizkę i nie zapomnieć o tym, co najważniejsze?

 • Jak wybrać wózek dziecięcy?

  Wózek dziecięcy to sprzęt, który może posłużyć przez lata wielu dzieciom, dlatego do jego zakupu trzeba się odpowiednio przygotować. Jednak im dłużej oglądamy różne modele i czytamy o nich opinie w internecie, tym jesteśmy bardziej skołowani i mniej wiemy. Co zrobić, żeby w końcu zdecydować się na ten jeden, idealny wózek dla dziecka?

 • Jedwabna pościel to nie tylko luksus...

  Z czym kojarzy się spanie w pościeli z tego najszlachetniejszego z naturalnych materiałów? Oczywiście z luksusem. Jest ona piękna i przyjemna w dotyku. Mając w dodatku świadomość, że jedwab to szlachetny, naturalny i drogi materiał odczuwa się ogromny komfort w kontakcie z nią.

 • Kolorowe farby do włosów - sposób na letnią fryzurę

  Tonery już od długiego czasu służą wielu osobom do szybkiej zmiany wizerunku. To właśnie po nie sięgają między innymi punki, które nie boją się eksperymentować z różnymi kolorami. Wystarczy nałożyć toner na włosy, by po kilku minutach uzyskać pożądany efekt.

 • Smartboard – interaktywna rozrywka dla małych i dużych

  W dzisiejszych czasach nowoczesna technologia bardzo dużymi krokami wkracza praktycznie w każdą dziedzinę naszego codziennego życia i nie inaczej jest również w przypadku edukacji. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się między innymi interaktywne tablice smartboard, dzięki którym można połączyć zabawę z nauką i skłonić do rozwijania swojej wiedzy nawet najbardziej wybrednych uczniów.

 • Bieganie - jak zacząć?

  Bieganie jest najprostszą formą sportu, jaką może uprawiać każdy z nas. Na początku, należy zastanowić się, jaki cel chcemy osiągnąć. Jeśli jest to powrót do kondycji - możemy zastanowić się nad joggingiem - czyli truchtem na dłuższy dystans, mieszanym z szybkochodem. Jeśli natomiast chcemy schudnąć, powinniśmy zgłębić zagadnienie biegania interwałowego. Wymaga to jednak wyższego poziomu kondycji fizycznej i nie powinniśmy biegać w ten sposób na długi dystans.

 • Czy odchudzanie bez pomocy dietetyka ma sens?

  Odchudzanie to żmudny proces, wymagający wiele zaangażowania i wyrzeczeń. Najprościej udać się po pomoc do specjalisty. Chodzi tutaj nie tylko o trenera fitness. Wszystko dlatego, że aktywność fizyczna stanowi jedynie mniejszą część sukcesu. Większą jest zdecydowanie wprowadzenie odpowiednio zbilansowanej diety i sumienne trzymanie się ustaleń.

 • Na co zwrócić uwagę przy wyborze tornistra dla dziecka?

  Kluczowym elementem szkolnej wyprawki dla dziecka jest odpowiedni tornister. Ten element wyposażenia powinien być wybrany szczególnie starannie, ponieważ nierzadko służy dziecku przez minimum dwa semestry.

 • Wycieczki rowerowe z dziećmi

  Jazda na rowerze to bardzo przyjemna forma spędzania wolnego czasu. Płyną z niej same korzyści - ruch na świeżym powietrzu, możliwość spędzania czasu z dziećmi, poprawa kondycji czy możliwość poznania najbliższej okolicy.

 • Pościel z kory czy bawełny? Którą wybrać?

  Zdrowy i głęboki sen to istotny element codziennego życia. Na jego jakość wpływa wiele czynników: wygodne łóżko, optymalna temperatura w sypialni, brak rozpraszaczy w otoczeniu... Wiele osób zapomina jednak o roli, jaką pełni tutaj pościel.

Sieci handlowe