Witamy na stronie PromoCeny.pl

promoceny.pl

WITAJ, drogi internauto !!

Skoro znalazłes się na tej stronie, to pewnie chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat zasad funkcjonowania naszego serwisu. Zachęcamy więc, do przeczytania kilku umieszczonych poniżej wskazówek, które pomogą Ci w szybkim poruszaniu się po naszym portalu.

Strona główna PromoCeny.pl została podzielona na 3 główne sekcje:

  1. towary
  2. gazetki
  3. centra handlowe

TOWARY

W pierwszej zakładce nazwanej "towary", korzystając z wyszukiwarki można sprawdzić, czy interesujący nas produkt znajduje się w aktualnych gazetkach. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru kategorii produktu, województwa, a nawet miasta w którym dany produkt miałby zostać odszukany.

GAZETKI

Druga zakładka "gezetki" - to miejsce, gdzie zebrane są wszystkie aktualne gazetki promocyjne największych sieci handlowych. Korzystając z odpowiednich opcji wyszukiwania, każdy użytkownik może znaleźć tę, która aktualnie go interesuje i porównać jej ofertę z innymi udostępnionymi w naszym serwisie.

CENTRA HANDLOWE

W tej sekcji znajdują się informacje o wszystkich centrach handlowych działających w Polsce. Każde centrum zostało krótko opisane wraz z przedstawieniem listy sklepów w nim działających.

Właścicielem serwisu PromoCeny.pl jest INTERIA.PL sp. z o.o.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta