Praliny Mars/Twix/Snickers 260 g / 1 opak. cena za 1 kg = 41,88 Cena: 10,89 PLN

Praliny Mars/Twix/Snickers 260 g / 1 opak. cena za 1 kg = 41,88 Cena: 10,89 PLN

Obowiązuje 03. 09. 2013 - 15. 09. 2013
Praliny Mars/Twix/Snickers 260 g / 1 opak. cena za 1 kg = 41,88 Cena: 10,89 PLN

Cena teraz: 10,89zł

ARCHIWUM - te towary nie są już w ofercie. Aktualna oferta TUTAJ

Podobne produkty

Przedstawiona oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest podstawą do żądania wyżej wymienionego towaru.

Sieci handlowe