Proszek, żel, kapsułki do prania PERSIL 3,2 kg, 2,92 l, 32 szt. różne rodzaje cena za szt. lub opak. koszt 1 l - 8,56 zł koszt 1 kg - 7,81 zł

Proszek, żel, kapsułki do prania PERSIL 3,2 kg, 2,92 l, 32 szt. różne rodzaje cena za szt. lub opak. koszt 1 l - 8,56 zł koszt 1 kg - 7,81 zł

Obowiązuje 22. 01. 2014 - 27. 01. 2014

Cena teraz: 24,99zł

ARCHIWUM - te towary nie są już w ofercie. Aktualna oferta TUTAJ

Podobne produkty

Przedstawiona oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest podstawą do żądania wyżej wymienionego towaru.

Sieci handlowe