Trampoliny ogrodowe - gdzie kupić? (GO Sport)

19. 05. 2017

Zabawy na trampolinie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W związku z tym, że jest to coraz modniejsza rozrywka, są one dostępne w coraz to atrakcyjniejszych cenach. Należy jednak pamiętać o tym, aby trampolina była przede wszystkim bezpieczna i posiadała certyfikat jakości.
Aktywność fizyczna na trampolinie to świetna okazja do wspólnych zabaw. Na co zwrócić uwagę podczas jej kupowania? Koniecznie trzeba dowiedzieć się o maksymalne obciążenie trampoliny. Dzięki temu będziemy wiedzieć, ile łącznie osób będzie mogło jednocześnie korzystać z urządzenia. Stelaż zaś powinien być solidny i najlepiej pokryty pianką zabezpieczającą skaczących przed uszkodzeniem ciała o twarde czy odstające elementy. Mata trampoliny powinna być sprężysta i odporna.

Skakanie na trampolinie możliwe jest dzięki sprężynom, dlatego też muszą być dobrze wykonane i przymocowane zarówno do maty, jak i stelaża. Nie może zabraknąć także osłony na sprężyny, która zabezpiecza je przed czynnikami atmosferycznymi i chroni przed kontuzjami..

Trampolina dla dzieci powinna być wyposażona dodatkowo w siatkę, dzięki której nie wypadną z niej. Wysokość siatki dobiera się do średnicy urządzenia. Eksploatację sprzętu ułatwia drabinka, a więc warto ją dokupić, jeśli użytkownikami mają być najmłodsi.

Profesjonalne trampoliny w przystępnej cenie można kupić chociażby w sklepach Carrefour, Castorama, Tesco, Makro czy Selgros.
Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe