Planujesz remont? Wyposaż się w odpowiednie narzędzia (Castorama)

10. 08. 2017

Centrum handlowe: Wola Park
Remont robiony na własną rękę to doskonały sposób, by wprawić się nieco w pracach domowych, ale i zaoszczędzić trochę gotówki. Jednak trzeba do niego przystąpić odpowiednio przygotowanym. Posiadanie niezbędnych narzędzi sprawi, że prace remontowe odbędą się szybko, sprawnie i bezproblemowo. W co należy się wyposażyć, planując remont?

Różnego rodzaju narzędzia ręczne

Bez nich ani rusz. Młotek, poziomica, zwijana miarka, śrubokręty i klucze to sprzęt, który przyda się w domu nie tylko w czasie remontu. W każdym domu powinno znaleźć się miejsce na te przedmioty. Remont jest dobrą okazją, by się w nie zaopatrzyć.

Wiertarka

Sprzęt, bez którego zaplanowany remont nie ma szans. Dobrze jest wybrać sprzęt droższy, wysokiej klasy, który nie spali się niespodziewanie w trakcie wiercenia szczególnie ciężkiego otworu. Do wiertarki konieczny jest także zestaw odpowiednich wierteł, dzięki któremu bezproblemowo można przewiercić się przez beton, metal czy drewno.

Warto zastanowić się nad zakupem wiertarko-wkrętarki, która nie tylko wywierci otwory, ale również wkręci wkręty w każdy rodzaj powierzchni.

Narzędzia malarskie

Niemal każdy remont kończy się zazwyczaj malowaniem ścian. Konieczne jest kupno folii malarskiej, która uchroni podłogi i sprzęty przed zachlapaniem farbą. Dobrze jest też wyposażyć się we wszelkiego rodzaju pędzle i wałki, z których każdy będzie odpowiedni do malowania innego rodzaju powierzchni.

Oczywiście, w zależności od rodzaju planowanych prac remontowych, lista potrzebnych narzędzi może się jeszcze wydłużyć.

Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego Wola Park

Sieci handlowe