Pawilon ogrodowy - skuteczna ochrona przed słońcem (OBI)

30. 06. 2017

Centrum Handlowe Gołąbkowice Centrum handlowe
Pawilony ogrodowe działają niczym ogromne parasole. Są znacznie bardziej praktyczne od ażurowych altan, a przy tym niedrogie i komfortowe.

Zalety pawilonów ogrodowych

Pawilon ogrodowy OBI jest w stanie idealnie wkomponować się w naturalną zieleń otaczającą ogród, czyli trawnik, drzewa oraz rozmaite rośliny. Wtapiając się w otoczenie, pawilony ogrodowe nie burzą porządku przestrzeni, a także dostępne są w wielu różnych kolorach i kształtach, dzięki czemu można je dopasować do praktycznie dowolnej aranżacji oraz stylu w ogrodzie.

Pawilony ogrodowe to również konstrukcje wyjątkowo łatwe w montażu i demontażu. Można je użytkować okazjonalnie, na przykład latem oraz w okresie wczesnej jesieni. Można również schronić się przed deszcze, więc taki pawilon praktycznie jest do wykorzystania przez cały rok. Pawilon ogrodowy to idealne miejsce do spotkań z przyjaciółmi i rodziną, a także biesiadowania czy grillowania.  

Skuteczna ochrona

Głównym zadaniem pawilonów ogrodowych jest przede wszystkim skuteczna ochrona przed rozmaitymi warunkami atmosferycznymi. Tego typu wyposażenie zabezpiecza bywalców ogrodu nie tylko przed słońcem oraz niebezpiecznymi promieniowaniem ultrafioletowym, ale również wiatrem i deszczem. Pawilon ogrodowy to najlepszy sposób na utrudnienie dostępu uciążliwym i nierzadko groźnym owadom.

Takie rozwiązanie zapewnia również odpowiednią intymność, dzięki czemu nawet nieduże ogrody z płotami ażurowymi uchronić można przed wścibskim wzrokiem sąsiadów i przechodniów. Pawilon ogrodowy jest także w stanie ochronić meble ogrodowe przed zgubnym oddziaływaniem środowiska, dzięki czemu wydłuża ich żywotność.

Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego Centrum Handlowe Gołąbkowice

Popularne sieci handlowe

Miasta