Malować czy tapetować ściany w mieszkaniu? (Leroy Merlin)

10. 08. 2017

Centrum handlowe: Centrum Skorosze
Malować czy może tapetować? Jeśli chodzi o remont czy modernizację mieszkania stajemy przed tym wyborem nie raz. Dziś na rynku jest szeroka gama tapet do wyboru, od papierowych aż po winylowe na fizelinie.
Najlepiej wybierać te droższe, lepszej jakości, zmywalne. Nie daje to jednak pewności, że z czasem nie zaczną odstawać, nie wyblakną, dzieci ich nie pozrywają. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór farby. Przykładem są bardzo dobrej jakości farby firmy Beckers Designer Color. W miarę upływu czasu nie blakną. Wszelkie zabrudzenia można zmyć bez problemu gąbką z czystą wodą i nie widać po tym zabiegu śladów szorowania.

W porównaniu do kosztu tapety, zakup farb jest tańszy. Dodatkowo malowana ściana zawsze wygląda nowocześnie. Zaletą farb Beckers jest również to, że nie trzeba skrobać ścian przy następnym malowaniu, wystarczy położyć farbę na farbę. A nakładają się naprawdę dobrze, mają konsystencję przypominającą gumę, kauczuk. Farby te są naprawdę godne polecenia jako nieliczne na rynku.
Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta