Lakiery hybrydowe - szybko, łatwo i na długo (Douglas)

06. 10. 2017

Która z pań nie chciałaby aby jej dłonie zwracały uwagę i budziły zachwyt? Od lat wiadomo, że pomalowane paznokcie są jedną z najpiękniejszych ozdób każdej kobiety. W postępie technologicznym lakiery do paznokci osiągnęły kolejny etap.

Lakiery hybrydowe, które na polskim rynku kosmetycznym są coraz bardziej popularne zdobią już dłonie niejednej kobiety. Paznokcie hybrydowe to coraz popularniejsza forma malowania paznokci. 

W zasadzie, nic w tym dziwnego, gdyż zwykły lakier do paznokci wytrzymuje co najwyżej tydzień, przy czym codzienne czynności wykonywać należy z niebywałą starannością. Lakiery hybrydowe są zupełnie inne. Poza trwałym ponad dwutygodniowym pozostaniu na paznokciu dodatkowo utwardza go sprawiając, że można wykonywać prawie każdą rzecz bez obaw. 

Dodatkowym atutem lakierów hybrydowych jest czas ich malowania, który sprowadza się do jednej godziny. A najmniej przyjemna rzecz jaką jest schnięcie lakieru jest tutaj ograniczona do kilku minut pod lampą. Paznokcie hybrydowe to coraz popularniejsza metoda stosowana w salonach kosmetycznych, ale nie tylko. Jeśli ktoś ma chęć może samemu w domu sprawić sobie salon kosmetyczny. Wtedy malowanie paznokci tymi lakierami będzie nie tylko szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze, ale również tańsze. 

Na paznokciach pomalowanych hybrydowymi lakierami można bez problemu dodawać różnego rodzaju wzorki czy nakładać brokat, co czyni je bardziej uniwersalnymi od standardowych lakierów do paznokci.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta