Kosmetyki, które musisz mieć na jesień! (Mall.pl)

09. 09. 2017

Centrum handlowe: Galeria Zduńska
Jesień to czas, kiedy na początku czuć jeszcze wspomnienie lata, ale po pewnym czasie nadciągają już prawie zimowe chłody. Każdy zaopatruje się wtedy w sweterki, kurtki, bluzki z długim rękawem itp. Nie można jednak zapomnieć również o kosmetykach. Które są absolutną koniecznością?

Przede wszystkim jesienią warto postawić na wyraźniejszy i odważniejszy makijaż niż latem. Nie ma upałów, a więc nie musimy obawiać się, że wszystko nam spłynie z twarzy. Warto kupić krem do twarzy, a także balsam do ciała, który utrwali opaleniznę i nawilży skórę. Poza tym warto zainwestować w paletę cieni do powiek w kolorach jesiennych, a także grafitowych. We wrześniu można jeszcze pozwolić sobie na wszystkie kolory tęczy, ale później trzeba zapomnieć o letnim wyglądzie. Dobrze jest też zaopatrzyć się w eyelinery, powiększający tusz do rzęs i wyrazistą szminkę zamiast błyszczyku. 

Oczywiście makijaż to nie wszystko. Warto bowiem zafundować regenerację włosom i kupić np. maskę do włosów, która odżywi je i poprawi ich kondycję, nadszarpniętą przez wakacje. Można również kupić odżywkę, która doda włosom objętości i blasku, a także nawilży je. Należy także zadbać o paznokcie. Latem z pewnością często były malowane na różne kolory, które na dodatek były często zmienianie. W takim przypadku niezbędna będzie profesjonalna odżywka. Dotyczy to również paznokci na palcach od stóp. Na odżywkę można oczywiście nanieść lakier, szczególnie polecane jesienią są brązy i bordo, ewentualnie kolor khaki i grafit.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta