Jak spakować się w bagaż podręczny na wakacje? (E.Leclerc)

21. 08. 2017

E.Leclerc Jutrzenki Centrum handlowe
Pakowanie walizki już samo w sobie nie jest proste, a co tutaj mówić o zapakowaniu wszystkiego co niezbędne tylko w bagaż podręczny? Nie ma jednak rzeczy niemożliwych, dlatego też i na to znajdzie się sprawdzony sposób. Pamiętajmy o tym, że opłaty dodatkowe są wysokie, dlatego też umieszczenie wszystkiego w jednej małej walizce pozwoli nam mocno zaoszczędzić. Jak zatem spakować walizkę i zabrać ze sobą to, czego potrzebujemy?

Wyższa szkoła jazdy, czyli jak zapakować się tylko w bagaż podręczny?

Bardzo ważny jest wybór odpowiedniej walizki, a więc zwróćmy uwagę na to, jakie maksymalne wymiary są dozwolone w przypadku wybranych linii lotniczych. Nie bez znaczenia jest jej waga. Najlepiej, aby była ona jak najlżejsza, dzięki czemu można więcej do nie zapakować rzeczy. W przypadku urlopu w ciepłych krajach, zapakujmy wyłącznie letnie rzeczy, a ciężką bluzę czy spodnie można ubrać na czas przelotu, co pozwoli zaoszczędzić wolne miejsce w walizce. Stawiajmy na ubrania uniwersalne, które można ze sobą zestawiać.

Jeśli chodzi zaś o bieliznę, to warto stawiać na te wykonane z lżejszego materiału. Nie ma też co przesadzać z ilością skarpetek. Nie obejdzie się też bez butów. Sandały i japonki nie zabierają dużo miejsca i są lekkie. Na czas przelotu warto z kolei założyć buty sportowe. Dokumenty, portfel i inne potrzebne rzeczy warto włożyć do torebki, szmacianego woreczka czy saszetki typu nerka.
Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego E.Leclerc Jutrzenki

Popularne sieci handlowe

Miasta