Jak przystroić wigilijny stół? (Home&You)

30. 11. 2017

Centrum handlowe: Centrum Handlowe Atrium Molo
Święta już za pasem. Chcąc nowocześnie i przytulnie ustroić dom na Boże Narodzenie, należy już teraz rozejrzeć się za ciekawymi dekoracjami świątecznymi. Najważniejszą rolę w mieszkaniu na święta stanowi stół, przy którym będziemy spożywać wigilijną wieczerzę. Jak udekorować go z klasą i wyczuciem smaku? Podpowiadamy!

Grudzień to czas na ostatnie przedświąteczne zakupy i „dopieszczanie” szczegółów na święta. Pomysły na dekoracje świątecznego stołu znajdziemy w wielu sklepach z artykułami wyposażenia wnętrz. Ozdoby możemy również z łatwością przygotować samodzielnie. Aby zdążyć do 24 grudnia za świąteczne przygotowania warto zabrać się już teraz!

Tradycja

Jeśli jesteś zwolennikiem tradycji i klasycznego wystroju wnętrz na święta to postaw na prostotę ze świątecznym akcentem. Na stół połóż biały lub czerwony obrus, a całość ozdób czerwonymi i zielonymi dodatkami. Ciekawym pomysłem na urozmaicenie wyglądu wigilijnego stołu będą talerze w kilku świątecznych kolorach.

Nowoczesność

Jeśli lubisz błysk, a w domowych dekoracjach Twoją największą inspiracją są dla ciebie domy znanych gwiazd to koniecznie powinieneś zainwestować w złote lub srebrne dodatki na stole. Z błyszczącymi akcesoriami świetnie skomponuje się obrus w ciemniejszych barwach – bordo lub granacie. Jeszcze przed wyłożeniem potraw całość warto delikatnie posypać sztucznym śniegiem lub brokatem.

Minimalizm

Dla wszystkich ceniących prostotę idealnym rozwiązaniem będą dodatki w rustykalnym stylu. Na stole powinien zostać rozłożony obrus w kremowych lub szarych barwach, a rolę uzupełnienia kompozycji będą tworzyć drewniane dodatki. Na stole powinny pojawić się również gałązki świerka lub sosny.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta