Dzień darmowej dostawy – wszystko, co trzeba wiedzieć! (Cosmedica Apteka)

27. 11. 2017

Centrum handlowe: Gemini Park Bielsko-Biała
Polacy coraz częściej robią zakupy w sklepach internetowych i korzystają z różnych promocji. Dlaczego? To świetny sposób na kupienie produktów w szybki i łatwy sposób.

Już 5 grudnia wszyscy, którzy dokonają zamówień w sklepach online, nie będą musieli płacić za dostawę. Dowiedz się więcej!

Dzień Darmowej Dostawy odbędzie się w 5 grudnia od godziny 00:01 do 23:59. Już około 1400 sklepów online zapowiedziało, że klienci tego dnia nie będą musieli płacić za dostawę. Na stronie internetowej www.dziendarmowejdostawy.pl przedstawiono dokładną listę e-sklepów.

Z każdym dniem na tej stronie internetowej lista sklepów powinna rosnąć. W zeszłym roku darmową dostawę zamówionych produktów zaoferowało aż 2500 sklepów online! Dzień Darmowej Dostawy wywodzi się podobnie, jak Black Friday i Cyber Monday ze Stanów Zjednoczonych, w których trwa od 2008 roku. W Polsce będzie to już ósma edycja i z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością.

Konsumenci chętnie korzystają z darmowej dostawy, ponieważ w ten sposób mogą zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Może być to nawet 100 złotych! W tym dniu warto również kupić prezenty świąteczne dla bliskich. Zachęcamy.

Obserwuj nas:

Sieci handlowe