Co wybrać - wieżę czy dobre głośniki? (RTV EURO AGD)

11. 08. 2017

Mało jest na świecie osób, które nie lubią słuchać muzyki. Interesują nas różne gatunki, jednak nie to jest najważniejsze. Prędzej czy później każdy staje przed wyborem sprzętu muzycznego do swojego mieszkania. Właśnie dlatego warto zastanowić się, czy lepiej kupić wieżę, czy może dobrej jakości głośniki?

Wieża

Coraz częściej mówi się, że wieże stereo przechodzą do lamusa. Okazuje się jednak, że nowe modele posiadają wiele interesujących opcji, które przyciągają klientów. Wybierać można spośród chociażby mini- i makro-wieży, wieży komponentowych czy zintegrowanych. Sprzęt posiada wiele możliwości. Oprócz wysokiej jakości dźwięku producenci proponują w klientom dyski twarde, stacje dokujące do iPoda, gniazda kart pamięci SD, bluetooth, a także wejścia AUX czy USB. Dzięki nim zwiększa się komfort użytkownika, który może odtwarzać swoją muzykę praktycznie z każdego sprzętu bez większych problemów. Dla fanów klasycznych rozwiązań producenci przygotowali wieże z opcją magnetofonu.

Dobre głośniki

Powszechnie uważa się, że lepiej kupić wieżę i tanie głośniki, niż decydować się jedynie na zakup dobrych głośników. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest to prawdą. Wszystko zależy od naszych potrzeb i zastosowania sprzętu. Głośniki przede wszystkim pozwalają zaoszczędzić miejsce. Wiele z nich można nawet powiesić na ścianie. Dobrej jakości sprzęt pozwala zwiększyć jakość odsłuchu. Głośniki stworzą przed słuchaczem wyjątkową przestrzeń, która pozwoli poczuć się jak w centrum koncertu ulubionego zespołu.
Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta