Baseny ogrodowe - sposób na gorące dni (Carrefour)

17. 05. 2017

CH Atrium Reduta Centrum handlowe
Wakacje wiążą się z bardzo wysokimi temperaturami. Wiele osób, w okresie letnim, szuka najróżniejszych sposobów na ochłodzenie się i zrelaksowanie. Wśród posiadaczy własnych ogrodów lub działek popularnym sposobem na gorące dni, są kąpiele w basenach rozporowych i stelażowych.
Decydując się na zakup basenu, należy zastanowić się nad swoimi potrzebami. Jeśli basen przeznaczony jest dla dzieci, to nie zajmie dużo miejsca w ogródku, a jego cena nie jest wysoka. Dla dorosłych chcących się zrelaksować w wodzie, oferuje się duże baseny mające za zadanie zmieścić kilka lub kilkanaście osób.

Najpopularniejszymi basenami, które spełniają swoją rolę w okresie letnim, są baseny rozporowe i stelażowe. Basen rozporowy działa na zasadzie rozpierania ścian basenu przez wodę, dzięki czemu basen może stać bez ryzyka położenia się ścian. Zrobiony jest z wytrzymałych materiałów, a jego montaż nie powinien sprawić nikomu żadnych problemów. W ofertach sklepów można znaleźć naprawdę duże baseny rozporowe, które zapewnią wiele atrakcji.

Basen stelażowy ma o wiele większą konstrukcję, dzięki której tworzy się duża powierzchnia wody. W takim basenie można odpocząć, rekreacyjnie popływać oraz aktywnie spędzić czas grając w piłkę wodną. Cena takiego basenu jest większa, jednak warto ją wydać, ponieważ zapewnia najlepsze warunki do zabawy i odpoczynku.Stelażowa konstrukcja gwarantuje też wytrzymałość, dzięki której basen posłuży nam przez długie lata.

Kupno, któregoś z dwóch rodzajów basenów jest doskonałym rozwiązaniem dla kogoś, kto chce się cieszyć kąpielą i relaksem, a jego finanse nie pozwalają na budowę prywatnego basenu krytego.Dzięki basenom ogrodowym upalne dni nie będą tak męczące, natomiast zapewnią mnóstwo przyjemności i relaksu.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta