Gang Słodziaków nadchodzi! Zasady promocji sklepów Biedronka

27. 08. 2018

27 sierpnia 2018 roku w całej Polsce na sieć handlową "Biedronka" napadnie pluszowy Gang Słodziaków. To kolejna akcja promocyjna firmy Jeronimo Martins Polska.

27 sierpnia 2018 roku w całej Polsce na sieć handlową "Biedronka" napadnie pluszowy Gang Słodziaków. To kolejna akcja promocyjna firmy Jeronimo Martins Polska.

Do sklepów Biedronka zawitają tym razem Słodziaki, które - jak ma nadzieję firma - staną się tak samo popularne jak warzywny Gang Świeżaków. Teraz do zdobycia będzie kolekcja sześciu sympatycznych zwierzątek - maskotek. Pojawi się więc sprytny lis Lucek, ciekawski jeż Jerzyk, mądra sowa Zosia, budowniczy tam bóbr Borys, zwinny ryś Rysio i zawsze roześmiany zając Zuzia.

Bawimy i uczymy

Promocja, poza maskotkami, obejmie również specjalną książeczkę opowiadającą historię o przygodach nowych bohaterów z Biedronki. Gang Słodziaków ma za zadanie więc nie tylko bawić, ale i edukować najmłodszych klientów sieci, zachęcając ich do sięgania po książki. Rozbudzanie wyobraźni, jak również codzienne, rodzinne czytanie to ciekawy sposób na spędzanie czasu z nowymi pluszowymi przyjaciółmi, a także z opiekunami.

Jak zdobyć zwierzaki?

Promocja będzie podobna do akcji Gangu Świeżaków. Klienci przede wszystkim za zrobione zakupy w Biedronce otrzymają specjalne naklejki. Zebranie odpowiedniej ilości naklejek będzie uprawniało do wymiany ich na kolekcję pluszowych maskotek. Można też szybciej zbierać naklejki kupując zdrowe produkty takie jak: owoce i warzywa. Dodatkowo promowany będzie zakup produktów partnerów akcji. Karta lojalnościowa Moja Biedronka pozwoli na zdobycie kolejnych naklejek. W prosty i szybki sposób pluszaki mają więc trafić do dzieci.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta