Fiesta Rossmann już 16-go czerwca! To niestandardowa akcja!

18. 06. 2021

Autor: Promoceny

Rossman znany jest ze swoich wielu ciekawych promocji i atrakcyjnych rabatów. I w tym roku opracował coś specjalnego dla swoich klientów. Drogeria Rossman dla swoich klientów, jak i pracowników sieci przygotowała kolejna niezwykle istotne wydarzenie.

Fiesta Rossman- czyli kolejna ciekawa akcja rusza już 16 czerwca!

Sezonowa fiesta Rossman to propozycja zupełnie odmienna od poprzednich akcji promocyjnych. Akcja ta jest prawdziwym hitem, w którym można zgarnąć rabaty nawet do -55 procent na swoje ulubione kosmetyki. Do kiedy będzie można wziąć udział w fieście Rossmana i co trzeba wiedzieć o tej promocji?

Czas zacząć fiestę w Rossmannie 2021!

Klientom jest już świetnie znana fiesta Rossmana przygotowana na jego urodziny. Z okazji następnego jubileuszu sieć drogerii zdecydowała się na opracowanie sezonowej kulminacji wszystkich najatrakcyjniejszych okazji oraz produktów. Klientki są zachwycone propozycją od Rossmana, określając ją jako nieszablonową i oryginalną, natomiast w mediach społecznościowych namawiają inne jeszcze niezdecydowane kobiety, do zakupów w drogerii i wzięcia udziału w akcji. Czy faktycznie można wiele oszczędzić, biorąc udział w sezonowej akcji od Rossmana? Według sieci drogerii jest to „Fiesta, jakiej jeszcze nigdy nie było". Klientki będą mogły zakupić swoje ukochane kosmetyki do makijażu z różnych kategorii (oczy, twarz, brwi, usta, paznokcie i akcesoria). Promocja będzie więc obejmowała podkłady, pudry, korektory, cienie do powiek, szminki, kredki do oczu i brwi, lakiery do paznokci, odżywki do paznokci i wiele więcej. Co ważne, wszystkie produkty będzie można zakupić nawet o połowę taniej. Akcja startuje już 16-czerwca we wszystkich salonach stacjonarnych w całym kraju. Warto udać się do punktu stacjonarnego drogerii, aby dużo zaoszczędzić na zakupionych produktach. Co ważne, podczas zakupów online, klientki mogą zakupić taniej jedynie asortyment z wybranych kategorii.

Do kiedy będzie trwała fiesta Rossmana?

Fiesta Rossmana nie będzie trwała długo, a więc nie warto zbytnio zwlekać z zakupami, aby nie przegapić promocyjnych cen wielu produktów. Termin zakończenia akcji przewidziany jest na 30.06. Klienci mają więc czas jedynie do końca tego miesiąca, żeby nabyć kosmetyki znanych i cenionych na rynku marek w niezwykle atrakcyjnych cenach. Drogeria przeceniła wiele kosmyków, nie tylko dla pań, ale również dla panów. Każdy może znaleźć więc produkty, które spełnią jego oczekiwania. Co ważne, fiesta w Rossmanie to nie koniec ciekawych propozycji od tej sieci, gdyż jeszcze w czerwcu Rossman przewidział wiele innych równie ciekawych atrakcji. O wszystkich planach informuje on swoich klientów regularnie na Facebooku. Warto więc śledzić wszystkie dodawane posty, aby nie przegapić promocji, rabatów i mega atrakcyjnych cen. Kolejną propozycją od drogerii jest zniżka na artykuły EnerBiO (energetyczne posiłki i napoje) w wysokości 20 procent. Udział w tego rodzaju promocjach jest doskonałym sposobem na zaoszczędzenie wielu pieniędzy, które można przeznaczyć na inny cel. Dobrze jest śledzić akcje promocyjne na bieżąco, dzięki czemu nie przegapi się obniżek. Produkt jednego dnia może mieć standardową cenę, natomiast następnego może być przeceniony nawet o 50 procent! Jest to bardzo znaczna obniżka, którą każdy z pewnością odczuje.

Nowa gazetka od Rossmana

Aby móc być na bieżąco ze wszystkimi oferowanymi od drogerii rabatami i przecenami poszczególnych produktów, warto przeglądać gazetki internetowe. Nową gazetkę Rossmana można także uzyskać, udając się do placówki stacjonarnej sklepu. Na stronie internetowej niestety często trzeba poczekać trochę dłużej, zanim zostanie dodana nowa gazetka. Ponadto, nie tylko fiesta od Rossmana jest godna uwagi. Drogeria radzi, aby zapoznać się również z innymi aktualnymi promocjami. Rossman bardzo często oferuje klientom atrakcyjne ceny różnych produktów. Ciekawą propozycją jest między innymi możliwość kupowania 2+1 albo 2+2. W takich akcjach przy zakupie paru sztuk kosmetyków można dużo zaoszczędzić. O wszystkich akcjach typu fiesta Rossmana czy też promocjach 2+1 i 2+2 można zapoznać się w aktualnej gazetce drogerii. Znajdują się w niej również informacje, które dokładnie produkty zostały objęte promocją. Tak samo na internetowej stronie Rossmana, bez problemu można odszukać produkty, znajdujące się w danej promocji.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta