Ciesz się darmową dostawą na Allegro!

19. 05. 2020

Autor: Paulina Kopeć

Kupując na Allegro możesz liczyć na darmową dostawę.

Korzystając z usługi Allegro Smart, można sporo zaoszczędzić. Osoby, które do tej pory korzystały usługi, mogły liczyć na automatyczne przedłużenie darmowych dostaw. Sprawdź, jak długo potrwa promocja! To świetny czas, by skorzystać i wydać mniej za zakupy online!

Zakupy online w ostatnim czasie cieszą się sporym powodzeniem. Miłośników zakupów przez Internet jest jeszcze więcej niż przed pandemią koronawirusa. Wśród wielu ciekawych ofert i promocji możemy znaleźć takie, które są naprawdę wyjątkowe. Usługa Allegro Smart to aktualnie jedna z najatrakcyjniejszych i najbardziej popularnych. Możesz zamawiać przez Allegro bez płacenia za dostawę!
 

Allegro Smart
 

Akcja wystartowała już 17 marca. Teraz rozpoczyna się trzeci miesiąc, w którym możemy brać w niej udział. Promocja początkowo miała trwać tylko do 17 kwietnia, została jednak przedłużona o miesiąc!

W trosce o nasze bezpieczeństwo Allegro wydłużyło usługę Allegro Smart. Tanie zakupy online mają przyczynić się do ograniczenia wizyt w sklepach stacjonarnych i galeriach handlowych. Pomimo tego, że większość sklepów jest już otwarta, nie wszyscy mogą już swobodnie przemieszczać się po mieście. Wiele osób wciąż jest na kwarantannie, więc wychodzenie z domu jest dla nich niemożliwe.
 

Jak aktywować Allegro Smart?
 

  • Aby, aktywować usługę należy się zarejestrować na stronie. Można też włączyć usługę w trakcie robienia zakupów.
  • Aby skorzystać z darmowej dostawy do paczkomatu lub punktów odbioru należy zrobić zakupy za minimum 40 zł od jednego sprzedawcy.
  • Aby, skorzystać z darmowej dostawy kuriera do domu musimy wydać minimum 100 zł od jednego sprzedawcy.

Jeżeli nie będziemy zadowoleni z zakupów, możemy zwrócić produkty poprzez Paczkomaty lub w placówkach Poczty Polskiej.
 

Dlaczego to wyjątkowa oferta?
 

Przed promocją usługa Allegro Smart kosztowała 49 zł przy płatności za rok z góry lub 8,99 przy płatności za 1 miesiąc. Teraz nie musimy płacić nic. Wystarczy aktywować usługę i cieszyć się z darmowych dostaw. Gdy skończy się termin promocji, usługa wyłączy się automatycznie. Nie poniesiemy żadnych kosztów! Od początku trwania promocji łącznie klienci zaoszczędzili 200 mln zł.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta