DING - aplikacja dla kochających oszczędzanie

10. 07. 2020

Autor: Promoceny

Sprawdź na

DING to nietypowa aplikacja, którą warto się zainteresować. Za jej pośrednictwem zyskujemy dostęp do wszystkich aktualnych gazetek promocyjnych. Gazetki są dostosowane do potrzeb i upodobań użytkownika, a sama aplikacja jest darmowa. To duży plus zwłaszcza, że jej zainstalowanie nie powinno zająć nam więcej niż kilku sekund. Pozwala to na uzyskanie ciągłego wglądy w bieżące promocje, Nie dotyczą one zresztą wcale jedynie produktów spożywczych, ale również rozwiązań takich, jak choćby kosmetyki, meble ogrodowe i sprzęt RTV.

Gazetki promocyjne zawsze pod ręką

Decydując się na zainstalowanie na telefonie aplikacji Ding można mieć pewność, że nawet bez konieczności zakładania konta będzie się miało dostęp do wszystkich aktualnych gazetek promocyjnych pochodzących ze sklepów, centrów handlowych oraz marketów. Pozwoli to na spore oszczędności i zerwanie z przepłacaniem. Plusem aplikacji jest także zakładka „produkty”. Gdy się w nią wejdzie, można będzie natrafić na oferty zawierające najciekawsze promocje, jakie w danym momencie można znaleźć w sieciach handlowych. Już po zarejestrowaniu kliknięcie w dowolny produkt sprawi, że stanie się on częścią listy zakupowej. Ta pozwoli na sprawniejsze kupowanie bezpośrednio w sklepie, tak stacjonarnym, jak i internetowym. Co więcej, jeśli dany produkt nie zaciekawił nas na tyle, aby go kupić, można zobaczyć w jego sąsiedztwie kolejne, zbliżone do niego i równie atrakcyjne.

aplikacja Ding w Google Play
grafika własna

Promocje zawsze na czas

Aplikacja DING jest ustawiona na lokalizacje, co stanowi bardzo dobrą wiadomość dla jej potencjalnych użytkowników. Oznacza to, że po stworzeniu konta można otrzymywać powiadomienia o wszystkich aktualnych ofertach, które znajdują się w bezpośredniej bliskości naszego miejsca zamieszkania. Możliwe jest też dopasowanie ich do naszych własnych wymagań, choćby poprzez poszukiwanie informacji na temat tego, kiedy kończy się promocja na produkt, który okazał się najbardziej interesujący z naszego punktu widzenia. Ikonka „mapka” pozwala też na szybkie odnalezienie konkretnych, interesujących nas sklepów.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta