Aktualna gazetka RTV EURO AGD

obowiązuje od
16. 10. 2017 - 30. 11. 2017
lub do wyczerpania zapasów

  • 1 z 4

Ważne do wyprzedaży asortymentu
Niniejszy wyciąg ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być użyty do żądania towaru wg wymienionej specyfikacji.

Gazetka RTV EURO AGD

W swoich gazetkach promocyjnych sieć RTV Euro AGD przedstawia aktualne promocje, którymi objęta jest dużą część ich asortymentu. Na ten składają się przede wszystkim – jak wskazuje nazwa sklepu – sprzęty RTV i AGD. Poza nimi w gazetkach RTV Euro AGD znaleźć można również komputery, urządzenia mobilne, multimedia i artykuły związane z szeroko pojęta elektroniką użytkową. Ogromny wybór produktów dostępnych w ramach asortymentu, jak też fakt, że każda z gazetek RTV Euro AGD zawiera naprawdę dużo przecenionych produktów i aktualne kody rabatowe, sprawiają, że warto ofertę sklepu.
RTV Euro AGD to polska firma, która jest obecna na rodzimym rynku już 25 lat. Początkowo ich działalność dotyczyła tylko Warszawy, jednak szybko zdecydowano się o wprowadzeniu sieci na rynki innych polskich miast. Pomysł się opłacił i firma odniosła sukcesy w całym kraju, o czym świadczą wysokie pozycje w rankingach polskich przedsiębiorców przygotowywanych przez „Rzeczpospolitą”, „Parkiet” i „Politykę”.
Sieć składa się z 262 sklepów, które znajdują się w 167 miastach na terenie całej Polski. Poza sklepami stacjonarnymi, które dla wygody Polaków najczęściej znajdują się w centrach handlowych, klienci mogą robić zakupy również przez sklep internetowy Euro.com.pl. Dzięki temu produkty oferowane przez sieć są dostępne dla wszystkich – nie ważne, czy akurat idziesz do galerii handlowej, czy spędzasz wieczór przed komputerem.
Opisywane w gazetkach RTV Euro AGD produkty, dostępne w asortymencie sklepu, to artykuły tworzone przez polskie i zagraniczne marki, bardzo dobrze znane na rynku polskim, zaś ich oszałamiająca liczba – 24000 produktów – świadczy o tym, jak wielki wybór stoi przed klientami sieci. Asortyment podzielony jest na następujące grupy:
- sprzęt audio-wideo, w tym telewizory, głośniki, słuchawki, czy zestawy do kina domowego
- duży sprzęt gospodarstwa domowego
- sprzęt telekomunikacyjny
- sprzęt komputerowy
- sprzęt fotograficzny i filmowy
- armatura kuchenna
- pozostałe akcesoria
Tak zarysowane kategorie pozwolą na zaspokojenie wszystkich potrzeb klientów, którzy chcą zakupić sprzęty elektroniczne, RTV i AGD.
Poza sprzedażą produktów w atrakcyjnych cenach sieć RTV Euro AGD oferuje również szereg dodatkowych usług. Zakupione i zamówione produkty mogą być przewiezione na terenie całego kraju pod wskazany przez klienta adres. Jeżeli zaś klient ma problem z podłączeniem i zainstalowaniem zakupionego sprzętu (np. pralki, czy zmywarki), to może liczyć na pomoc pracowników sieci. Produkty można również nabywać w systemie ratowym i skorzystać ze specjalnego ubezpieczenia rat, zaś firmy mogą liczyć na wyspecjalizowaną obsługę. Sklepy obsługują również reklamację.
Gazetki RTV Euro AGD to nie jedyne źródło wiedzy o promocjach. Na stronie sklepu codziennie aktualizowany jest spis obowiązujących promocji, w tym np. promocji dnia, w ramach których kupisz towar po niższej cenie, ale tylko do końca dnia. Więcej informacji znajdziesz również na Facebooku, YouTubie i Twitterze.

Słowa kluczowe

  • RTV EURO AGD

Sieci handlowe