Aktualna gazetka Hebe

obowiązuje od
12. 10. 2017 - 25. 10. 2017
lub do wyczerpania zapasów

  • 1 z 16

Ważne do wyprzedaży asortymentu
Niniejszy wyciąg ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być użyty do żądania towaru wg wymienionej specyfikacji.

Gazetka Hebe

Gazetki promocyjne Hebe są miejscem, w którym znajdziesz informacje o aktualnych obniżkach na artykuły sprzedawana w drogerii Hebe i nowych produktach, które dopiero co trafiły do asortymentu sklepu. Co wśród nich znajdziesz? Przede wszystkim kosmetyki, zarówno te produkowane przez znane marki, jak też produkcji własnej Hebe. Dbanie o skórę i włosy, pielęgnacja ciała i środki niezbędne do zachowania higieny – wszystko to znajdziesz w gazetkach Hebe. Przeglądając asortyment sklepu trafisz również na książki i biżuterię, czy produkty przeznaczone dla dzieci i ich matek – pieluszki, kremy pielęgnacyjne, zabawki i zupki przecierowe! Tak dobrany asortyment sprawia, że każda kobieta znajdzie w nim wszystko, czego jej potrzeba. Jednak i dla mężczyzn znajdą się okazje w gazetkach Hebe – specjalne promocje na rzeczy z działu męskiego zachęcą również Panów do korzystania z usług drogerii.
Warto również posiadać kartę Hebę, oferowaną stałym klientom. Jej posiadacze mają możliwość wykorzystywania specjalnych promocji i bonusów, dzięki którym zakupy będą jeszcze tańsze. Jeżeli lubisz zakupy w drogerii Hebe, to karta lojalnościowa i znajomość promocji z gazetki Hebe pozwoli Ci sporo zaoszczędzić, bez konieczności sięgania po produkty gorszej jakości.
Nazwa drogerii bierze się od greckiej bogini Hebe, będącej uosobieniem wdzięku i młodości. Taka patronka sugeruje już profil usług świadczonych przez drogerię – sprzedaż produktów kosmetycznych, przeznaczonych do pielęgnacji ciała i dbania o urodę. Część z oferowanych w sklepie artykułów jest niedostępna w żadnej innej drogerii. Dzięki nim każda klientka będzie mogą podkreślić swoje piękno i zachować młodość. Starannie wyselekcjonowane produkty zadbają o włosy, paznokcie, twarz, cerę i skórę całego ciała. Dzięki gazetkom Hebe będą one dostępne dla Ciebie w atrakcyjnie niskich cenach.
Na stronie internetowej drogerii – poza gazetkami Hebe – znajdziesz również specjalny magazyn przygotowany z myślą o klientkach sklepu. Co w nim znajdziesz? Porady stylowe na obecną porę, inspiracje dotyczące tego, jak się ubrać na nadchodzące okazje, ciekawostki ze świata mody i stylizacje, które warto poznać. W magazynie znajdziesz również poradniki dotyczące dbania o swój wizerunek (dowiesz się między innymi jak kleić sztuczne rzęsy!) i swoją cerę. Przeczytasz ciekawe artykuły z zakresu psychologii i dowiesz się, czy warto mieć nawyki i przyzwyczajenia. Magazyn pozwoli Ci zadbać nie tylko o urodę, ale również o zdrowie, dzięki artykułom o charakterze medycznym.
Marka Hebe za zadanie stawia sobie odpowiadanie na potrzeby współczesnych kobiet, godzących wiele ról i będących jednocześnie matkami, żonami, pracodawcami i pracownikami. Sieć Hebe jest częścią tej samej grupy co Biedronka, co staje się dziś gwarancją niskich cen i produktów wysokiej jakości. Tym, co wyróżnia markę na tle konkurencji – poza szerokim asortymentem – są przestronne wnętrza, które zapewniają przyjemne doświadczenia płynące z zakupów w drogerii Hebe. Klientki sieci czują się dobrze i chętnie ją odwiedzają, korzystając przy okazji z porad profesjonalnej obsługi.


Słowa kluczowe

  • Hebe

Sieci handlowe