GRIPEX® MAX

GRIPEX® MAX

Obowiązuje 10. 01. 2011 - 28. 02. 2011
OPAKOWANIE: 10 tabletek powlekanych. Wskazania: krótkotrwałe leczenie nasilonych objawów przeziebienia, grypy i stanów grypopodobnych (goraczka, katar, suchy kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle miesniowe i kostno-stawowe). Przeciwwskazania: nadwrazliwosc na substancje czynne lub którykolwiek substancje pomocnicza preparatu. Jednoczesne stosowanie innych leków zawierajacych paracetamol. Stosowanie inhibitorów MAO i okres do 2 tygodni od zaprzestania ich przyjmowania. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej. Ciezka niewydolnosc nerek lub watroby. Ciezkie nadcisnienie tetnicze. Choroba niedokrwienna serca. Choroba alkoholowa. Astma oskrzelowa. Nie stosowac w ciazy i w okresie karmienia piersia. Nie stosowac u dzieci w wieku ponizej 12 lat. Skład: Paracetamolum 500 mg + Pseudoephedrini hydrochloridum 30 mg + Dextromethorphani hydrobromidum 15 mg. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Cena bez zniżek: 19,99zł

Cena teraz: 8,99zł

ARCHIWUM - te towary nie są już w ofercie. Aktualna oferta TUTAJ

Podobne produkty

Przedstawiona oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest podstawą do żądania wyżej wymienionego towaru.

Sieci handlowe