GRIPEX® MAX

GRIPEX® MAX

Obowiązuje 01. 11. 2010 - 30. 11. 2010
OPAKOWANIE: 20 tabletek powlekanych. Wskazania: dorazne leczenie objawów przeziebienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok przynosowych (goraczka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle miesniowe i kostno-stawowe). Skład: 1 tabletka powlekana zawiera jako substancje czynne: paracetamol 500 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg, bromowodorek dekstrometorfanu 15 mg oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia prezelowana, krzemionka koloidalna, kwas stearynowy, powidon, krospowidon. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Cena bez zniżek: 25,96zł

Cena teraz: 19,49zł

ARCHIWUM - te towary nie są już w ofercie. Aktualna oferta TUTAJ

Podobne produkty

Przedstawiona oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest podstawą do żądania wyżej wymienionego towaru.

Sieci handlowe