GRIPEX®

GRIPEX®

Obowiązuje 01. 10. 2010 - 31. 10. 2010
OPAKOWANIE: 12 tabletek powlekanych. Wskazania: doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok przynosowych (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe). Skład: 1 tabletka powlekana zawiera jako substancje czynne: paracetamol 325 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg, bromowodorek dekstrometorfanu 10 mg oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia preżelowana, krzemionka koloidalna, kwas stearynowy, powidon, krospowidon. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Cena bez zniżek: 11,30zł

Cena teraz: 7,49zł

ARCHIWUM - te towary nie są już w ofercie. Aktualna oferta TUTAJ

Podobne produkty

Przedstawiona oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest podstawą do żądania wyżej wymienionego towaru.

Sieci handlowe