THERAFLU™ EXTRAGRIP

THERAFLU™ EXTRAGRIP

Obowiązuje 01. 03. 2011 - 31. 03. 2011
OPAKOWANIE: 6 saszetek, proszek do sporzadzania roztworu doustnego. Wskazania: leczenie objawów grypy i przeziebienia, takich jak: goraczka, dreszcze, bóle miesni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy. Przeciwwskazania: nadwrazliwosc na którykolwiek ze składników preparatu, ciezkie schorzenia układu krwionosnego, watroby, nerek, nadcisnienie tetnicze, gruczolak gruczołu krokowego z tendencja do zalegania moczu, niedroznosc szyi pecherza moczowego, niedroznosc odzwiernika dwunastnicy, czynna choroba wrzodowa, cukrzyca, choroby płuc (w tym astma), jaskra z waskim katem przesaczania, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosfatazy fosforanowej, padaczka, stosowanie inhibitorów MAO i okres do 2 tygodni po ich odstawieniu, ciaza i karmienia piersia, dzieci ponizej 12 lat. Skład: Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg. Podmiot odpowiedzialny: Novartis Consumer Health GmbH, Niemcy

Cena bez zniżek: 13,99zł

Cena teraz: 10,49zł

ARCHIWUM - te towary nie są już w ofercie. Aktualna oferta TUTAJ

Podobne produkty

Przedstawiona oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest podstawą do żądania wyżej wymienionego towaru.

Sieci handlowe