GRIPEX®

GRIPEX®

Obowiązuje 14. 11. 2011 - 31. 12. 2011
OPAKOWANIE: 24 tabletki powlekane. Wskazania: dorazne leczenie objawów przeziebienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok przynosowych (goraczka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle miesniowe i kostno-stawowe). Przeciwwskazania: nadwrazliwosc na substancje czynne lub na którakolwiek substancje pomocnicza preparatu. Jednoczesne stosowanie innych leków zawierajacych paracetamol. Stosowanie inhibitorów MAO i okres do 2 tygodni od zaprzestania ich przyjmowania. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej. Ciezka niewydolnosc nerek lub watroby. Ciezkie nadcisnienie tetnicze. Choroba niedokrwienna serca. Choroba alkoholowa. Astma oskrzelowa. Nie stosowac w ciazy i w okresie karmienia piersia. Nie stosowac u dzieci w wieku ponizej 6 lat. Skład: Paracetamolum 325 mg + Pseudoephedrini hydrochloridum 30 mg + Dextromethorphani hydrobromidum 10 mg. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Cena bez zniżek: 22,03zł

Cena teraz: 15,49zł

ARCHIWUM - te towary nie są już w ofercie. Aktualna oferta TUTAJ

Podobne produkty

Przedstawiona oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest podstawą do żądania wyżej wymienionego towaru.

Sieci handlowe