FEBRISAN® TABS

FEBRISAN® TABS

Obowiązuje 14. 11. 2011 - 31. 12. 2011
OPAKOWANIE: 12 tabletek. Wskazania: krótkotrwałe leczenie objawów przeziebienia i grypy takich jak: goraczka, dreszcze, bóle głowy, bóle miesniowe, bóle gardła, katar, oraz obrzek błony sluzowej nosa i zatok przynosowych. Przeciwwskazania: nadwrazliwosc na substancje czynne lub na którakolwiek substancje pomocnicza, nadcisnienie tetnicze, tetniaki, nadczynnosc tarczycy, choroby serca, ciezka niewydolnosc nerek, niewydolnosc watroby, cukrzyca, wrodzony niedobór enzymu: dehydrogenazy glukozo -6-fosforanowej, leczenie inhibitorami MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu,-adrenolitykami, trójpierscieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi, zydowudyna.; jaskra z waskim katem przesaczania, ciaza i okres karmienia piersia, choroba alkoholowa, dzieci w wieku ponizej 12 lat. Skład: 1 tabletka zawiera: paracetamol (Paracetamolum) 500 mg, kofeina (Coffeinum) 25 mg, fenylefryny chlorowodorek (Phenylephrini hydrochloridum) 5 mg. Podmiot odpowiedzialny: Nycomed Pharma Sp. z o.o.

Cena bez zniżek: 15,49zł

Cena teraz: 9,99zł

ARCHIWUM - te towary nie są już w ofercie. Aktualna oferta TUTAJ

Podobne produkty

Przedstawiona oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest podstawą do żądania wyżej wymienionego towaru.

Sieci handlowe