ASPIRIN® C

ASPIRIN® C

Obowiązuje 01. 08. 2011 - 11. 09. 2011
OPAKOWANIE: 10 tabletek musujących. Wskazania: objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu (np: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe). Objawowe leczenie dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub jakikolwiek inny składnik preparatu, skaza krwotoczna, czynna choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, jednoczesne stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, ciężka niewydolność serca, ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, ostatni trymestr ciąży, dzieci w wieku do 12 lat w przebiegu infekcji wirusowych. Skład: Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum, 400 mg + 240 mg. Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o., V2/02/12/2008/KKM.

Cena bez zniżek: 19,62zł

Cena teraz: 14,49zł

ARCHIWUM - te towary nie są już w ofercie. Aktualna oferta TUTAJ

Podobne produkty

Przedstawiona oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest podstawą do żądania wyżej wymienionego towaru.

Sieci handlowe