APAP EXTRA

APAP EXTRA

Obowiązuje 17. 10. 2011 - 13. 11. 2011
OPAKOWANIE: 24 tabletki. Wskazania: bóle o róznej etiologii: głowy, w tym migrena, miesni, zebów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Łagodzenie objawów przeziebienia i grypy, takich jak: goraczka, bóle gardła, bóle miesniowe i kostno-stawowe. Przeciwwskazania: nadwrazliwosc na substancje czynne lub którakolwiek substancje pomocnicza preparatu; wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, choroba alkoholowa, ciezka niewydolnosc watroby lub nerek, zaburzenia rytmu serca, stosowanie nhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Nie nalezy stosowac u kobiet w I trymestrze ciazy i w okresie karmienia piersia. Nie nalezy stosowac u dzieci w wieku ponizej 12 lat. Skład: paracetamol 500 mg + kofeina 65 mg, tabletka powlekana. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Cena bez zniżek: 14,76zł

Cena teraz: 11,49zł

ARCHIWUM - te towary nie są już w ofercie. Aktualna oferta TUTAJ

Podobne produkty

Przedstawiona oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest podstawą do żądania wyżej wymienionego towaru.

Sieci handlowe