ACATAR® ZATOKI

ACATAR® ZATOKI

Obowiązuje 12. 09. 2011 - 16. 10. 2011
OPAKOWANIE: 12 tabletek powlekanych. Wskazania: doraznie w celu złagodzenia objawów grypy i przeziebienia takich jak: ból i niedroznosc zatok obocznych nosa, niezyt nosa (katar), ból głowy, goraczka, bóle stawowo-miesniowe. Przeciwwskazania: nie nalezy stosowac leku u pacjentów: z nadwrazliwoscia na ibuprofen lub którakolwiek substancje pomocnicza leku oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), u których po przyjeciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych wystepowały kiedykolwiek w przeszłosci objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej, z choroba wrzodowa zoładka i (lub) dwunastnicy czynna lub przebyta, perforacja lub krwawieniem, równiez z tymi wystepujacymi po zastosowaniu NLPZ, z ciezka niewydolnoscia watroby, ciezka niewydolnoscia nerek lub ciezka niewydolnoscia serca, przyjmujacych jednoczesnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym inhibitory COX-2 (zwiekszone ryzyko wystapienia działan niepozadanych), w ciazy i w okresie karmienia piersia, ze skaza krwotoczna, z ciezkimi zaburzeniami układu sercowo-naczyniowego, tachykardia, nadcisnieniem tetniczym, dławica piersiowa, z nadczynnoscia tarczycy, z cukrzyca, z jaskra z zamknietym katem, z rozrostem gruczołu krokowego, z guzem chromołonnym nadnerczy. Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynna: ibuprofen 200 mg; pseudoefedryny chlorowodorek 30 mg. Zółcien pomaranczowa. Sacharoza. Benzoesan sodu. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Cena bez zniżek: 15,32zł

Cena teraz: 12,99zł

ARCHIWUM - te towary nie są już w ofercie. Aktualna oferta TUTAJ

Podobne produkty

Przedstawiona oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest podstawą do żądania wyżej wymienionego towaru.

Sieci handlowe