ASPIRIN® C

ASPIRIN® C

Obowiązuje 01. 11. 2010 - 30. 11. 2010
OPAKOWANIE: 10 tabletek musujacych z witamina C. Wskazania: objawowe leczenie dolegliwosci bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu (np: bóle głowy, bóle zebów, bóle miesniowe). Objawowe leczenie dolegliwosci bólowych i goraczki w przebiegu przeziebienia i grypy. Przeciwwskazania: nadwrazliwosc na substancje czynna - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub jakikolwiek inny składnik preparatu, skaza krwotoczna, czynna choroba wrzodowa zoładka lub dwunastnicy, napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, jednoczesne stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzien lub wiekszych, ciezka niewydolnosc serca, ciezka niewydolnosc watroby lub ciezka niewydolnosc nerek, ostatni trymestr ciazy, dzieci w wieku do 12 lat w przebiegu infekcji wirusowych. Skład: (Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum), 400 mg + 240 mg, tabletki musujace. Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o.

Cena bez zniżek: 17,57zł

Cena teraz: 13,49zł

ARCHIWUM - te towary nie są już w ofercie. Aktualna oferta TUTAJ

Podobne produkty

Przedstawiona oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest podstawą do żądania wyżej wymienionego towaru.

Sieci handlowe