Zrób zakupy w niskich cenach w Black Friday i Cyber Monday!

09. 11. 2017

Co roku czekamy na Black Friday i Cyber Monday. Dlaczego? To dwa dni niesamowitych zniżek w sieciach handlowych i sklepach internetowych, podczas których możemy kupić różne rzeczy w wyjątkowo niskich cenach. Przeczytaj, co trzeba wiedzieć o Black Friday oraz Cyber Monday i zacznij przygotowywać się do okazyjnych zakupów!

Już 24 listopada niemal na całym świecie odbędzie się Black Friday. Można się spodziewać, że z tej okazji mnóstwo sieci handlowych przygotuje ciekawe oferty promocyjne, zawierające zniżki nawet do -80%. W tym dniu sklepy osiągają zawrotne przychody, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Podczas tegorocznego Black Friday blisko 100 milionów amerykanów ma skorzystać z okazyjnych cen. Czarny Piątek, to też świetny moment na kupienie prezentów dla bliskich na Święta Bożego Narodzenia.

Od niedawna zaczęto obchodzić również Cyber Monday. Wtedy w sklepach internetowych będą największe promocje na produkty z różnych kategorii. W serwisie zakupowym AliExpress już teraz można kupować przecenione nawet o 50% telefony, tablety i akcesoria do sprzętów elektronicznych. Sklepy online dają również możliwość komfortu, ponieważ nie wychodząc z domu można się obłowić w rzeczy o niskich cenach.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta