Zapachy, które kojarzą się ze Świętami Bożego Narodzenia (Auchan)

07. 12. 2017

CH Auchan Hetmańska Centrum handlowe
Zapachy kojarzące się ze Świętami Bożego Narodzenia zdecydowanie poprawiają nastrój. Jak je stworzyć? Zapoznaj się ze sprawdzonymi sposobami, które pozwolą Ci poczuć magiczną, bożonarodzeniową atmosferę!

Nic tak nie przypomina o świętach, jak zapach świeżych gałązek świerku. Można z nich zrobić dekoracyjny stroik w kształcie koła i przystroić go ozdobami świątecznymi. Dodatkowo, warto umieścić na nim jeszcze suszone pomarańcze, pokrojone jabłka i goździki. Gotowe! Zapewniamy, że poczujesz magiczną atmosferę!

Zachęcamy również do przygotowania zapachowego kominka! Jak go zrobić? Wystarczy, że nalejemy pół szklanki wody, wsypiemy do niej małą garstkę goździków i małą łyżeczkę cynamonu. Dodatkowo, musimy zetrzeć skórkę z pomarańczy, którą trzeba dodać razem z resztą składników. W ten sposób osiągniemy niezwykle intensywny i świąteczny zapach w naszym domu!

Co jeszcze kojarzy się ze świętami? Na pewno zapach pomarańczy z goździkami. Można je zrobić na dwa sposoby. Pierwszy jest banalnie prosty, wystarczy, że na całe owoce powbijamy goździki. Drugi, polega na tym, że trzeba pokroić pomarańcze w plasterki, umieścić na nich goździki, wstawić je do piekarnika na dwie godziny i piec w temperaturze 150 st. C. Dzięki temu uzyskasz wyjątkowe, bożonarodzeniowe zapachy!

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta