Zakupy z dostawą do domu w godzinę

26. 05. 2017

W dzisiejszych czasach supermarkety toczą nieustanny bój o klientów, dlatego też często wprowadzają na rynek nie tylko atrakcyjne promocje, ale również nowe usługi, które mają na celu przyciągnąć nowych klientów i poprawić komfort robienia zakupów.

Profesjonalne zakupy w Internecie

Jak pokazują najnowsze statystyki, coraz częściej dokonujemy zakupów za pomocą Internetu, dlatego też supermarkety oferuj swoim klientom e-zakupy, aby poprawić sprzedaż towarów. W ostatnim czasie brytyjska sieć hipermarketów Tesco, uruchomiła nowoczesną usługę "Tesco Now", dzięki której klienci mogą dokonywać zakupów online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zgodnie z założeniem usługi "Tesco Now", zamówione towary online, mają dotrzeć do klienta w przeciągu godziny od złożenia zamówienia.

Jak działa nowy projekt Tesco?

W ramach pilotażowej usługi "Tesco Now", klienci mogą zamówić do 20 różnorodnych produktów. Asortyment, który bierze udział w tej usłudze ograniczony został jednak do 3000 artykułów. Z wygodnej kanapy w swoim domu, możemy zamówić między innymi: świeże warzywa, owoce, różnorodne mięsa, mrożonki, nabiał, czy też pieczywo.

Testy najnowszej usługi jak na razie odbywają się wyłącznie w Londynie. Głównym partnerem Tesco jest firma kurierska Quiqu, która obsługuje między innymi Burger Kinga, czy Whole Foods. Aby dokonać zamówienia online, należy pobrać specjalną aplikację mobilną. Jeżeli nowa usługa przyniesie satysfakcjonujące wyniki, to zakupy w internecie w sieci Tesco rozszerzone zostaną najprawdopodobniej na cały kraj.
Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta