W co się ubrać na wycieczkę w góry? (Martes Sport)

15. 05. 2017

Centrum handlowe: CH Sosnowiec
Wiosenna pogoda sprzyja wycieczkom pieszym i rowerowym. Jednym z popularnych miejsc, które pokochali Polacy są tereny górskie. Piesze wycieczki cieszą się tam wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Jednak jak przygotować się na taką wyprawę?
Z pewnością przyda się odpowiedni strój, gwarantujący wygodę i funkcjonalność. W supermarketach znajdziemy wiele promocji na odzież odpowiednią na wycieczkę w góry. Poniżej prezentujemy porównanie produktów, które idealnie sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych.

Go Sport, posiada bogatą ofertę odzieży sportowej, przystosowanej jest do wycieczek górskich. Na początek warto pomyśleć o kurtce, która ochroni nas przed działaniem czynników atmosferycznych. Cena damskiej kurtki waha się od 149,99 do 449,99 złotych firmy. Najtańsza męska kurtka kosztuje 69,99 złotych. W promocyjnej cenie za 149,99 złotych można kupić też dobrą kurtkę sprawdzającą się nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Jeżeli komuś zależy na najlepszym produkcie o najwyższej jakości powinien zainwestować w taką rzecz 799,99 złotych. Kurtki z oferty Go Sportu, są wodoodporne i oddychające, doskonale chronią przed deszczem i wilgotnym powietrzem.

W górach pogoda lubi sprawiać niemiłe niespodzianki turystom, które objawiają się ochłodzeniem oraz nieprzyjemnym wiatrem. Najlepszym rozwiązaniem na taką ewentualność jest założenie polaru nie przepuszczającego zimnego powietrza. Duży wybór polarów dostępny jest w Go Sporcie. Ich cena waha się od 39,99 do 299,99 złotych. Polary o dobrym standardzie jakości można kupić też w przedziale cenowym od 69,99 do 129,99 złotych.

Wyprawa na górskie szlaki wymaga również odpowiedniego obuwia, które zapewni wygodę oraz zmniejszy ryzyko kontuzji. Martes Sport proponuje świetną promocję na buty turystyczne dla kobiet i mężczyzn. Ich cena to 149,99 złotych. Obuwie bardziej wytrzymałe oraz zwiększające bezpieczeństwo na trasie kosztuje 279,99 złotych. W sklepach Jula w dużej promocji kupimy buty przystosowane do pokonywania trudnych tras, które kosztują 119 złotych. Niezbędny na każdej wycieczce jest plecak turystyczny. Dzięki niemu wszystkie potrzebne rzeczy możemy wziąć ze sobą w trasy górskie. Ciekawą propozycję kolorowych plecaków przedstawił Carrefour. Ich cena to 49,99 złotych. Większy plecak, do którego zmieści się np. śpiwór, można kupić w sklepie Selgors Cash&Carry za 129 złotych oraz w Tesco w promocji za 109 złotych.


 

 


Podziel się z innymi

Sieci handlowe