Trencz wiecznie żywy (Zara)

23. 06. 2017

Centrum handlowe: Centrum Handlowe Atrium Molo
Trencz to okrycie wierzchnie charakteryzujące się tym, że posiada podnoszony kołnierz, dwurzędowe guziki oraz pagony na ramionach i rękawach. Od wielu lat jest tak samo kobiecy oraz szykowny. Nigdy nie staje się nudny i zawsze jest w modzie. Należy tylko wybrać odpowiedni model dla siebie. Jaki trencz wybrać by podkreślał naszą sylwetkę i do wszystkiego pasował?

Trencz krótki

Trencz krótki zazwyczaj kończy się w połowie uda. Pasuje do kobiet lubiących luźny styl. Najlepiej wygląda z podwiniętymi rękawami i rozpięty. Nosić go mogą niskie kobiety, gdyż idealnie pasuje się do ich wymiarów.

Trencz krótki nie jest polecany kobietom o masywnych udach, gdyż jeszcze bardziej je powiększa i uwydatniania.

Trencz długi

Ten typ trencza może nawet sięgać do kostek. Taki trencz znakomicie ochrania przed lodowatym wiatrem i deszczem. Polecany jest wysokim kobietom. Puszyste panie będą w nim wyglądało zbyt okazale.

Trencz klasyczny

Klasyczny trencz kończy się nad kolanami. Pasek, który posiada można związać w talii (wtedy wyczaruję nam talię osy i wymodeluje sylwetkę), można również spiąć na plecach, lub luźno wypuścić. Świetnie wygląda na każdej kobiecie, tej grubszej i szczuplejszej, niższej i wyższej.

Trencz rozszerzany

Rozszerzany trencz nie posiada prostego kroju, lecz rozszerza się na wysokości talii. Polecany jest kobietom, które chciały by zamaskować zbyt duży brzuszek.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta