Toster – niezbędnik w każdym domu (Media Markt)

04. 07. 2017

Centrum handlowe: Tesco Extra Warszawa
Toster to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zjeść ciepłe i smaczne śniadanie, a jednocześnie nie chcą za bardzo pobrudzić sobie rąk i cenią sobie swój czas. Wystarczy włożyć do niego ulubione pieczywo, aby po chwili cieszyć się chrupiącą kanapką. Co ciekawe, nowoczesne tostery są w stanie nawet podgrzać bułki czy też przyrządzić jajka. Z całą pewnością warto mieć takie urządzenie w domu.

Jaki toster kupić?

Dzięki szerokiemu wachlarzowi wyboru, możemy kupić toster, który potrafi znacznie więcej niż zrobić chrupiący tost. Podczas kupowania tego typu urządzenia, warto najpierw określić swoje potrzeby i oczekiwania. Innego tostera będziemy potrzebować w przypadku jednoosobowego gospodarstwa domowego a wielodzietnej rodziny. Niektórym wystarczy opiekanie w nim pieczywa, a innym zależeć będzie na dodatkowych funkcjach. Tostery zróżnicowane są nawet pod kątem grubości kromki.

Tostery tradycyjne są nieduże i wkłada się do nich pieczywo od góry. Najczęściej mają dwa otwory wyposażone w elektryczne grzałki. Zazwyczaj można opiec dwa kawałki jednocześnie, ale niektóre modele pozwalają na zapiekanie większej ilości w tym samym czasie. Inną opcją są tostery poziome, gdzie pieczywo kładzie się na ruszcie. Można opiec kromkę wraz z serem czy wędliną. Taki toster może służyć nawet jako mini piekarnik.

Z kolei tostery zamykane nazywa się opiekaczami, które ogrzewane są metalowymi płytami. Dzięki nim można przyrządzić tosty z farszem. Są też tostery tunelowe, które można spotkać w barach i restauracjach. Trzeba jednak liczyć się z tym, że mają one spore gabaryty.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta