Święta Bożego Narodzenia w górach – gdzie się wybrać? (4F)

30. 11. 2017

Centrum handlowe: CH Auchan Piaseczno
Święta Bożego Narodzenia w górach, to dobry pomysł? Zdecydowanie tak! Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taki wyjazd w święta, ponieważ chce wypocząć, zobaczyć górskie krajobrazy oraz skorzystać ze stoków narciarskich. Gdzie pojechać? Jakie są popularne kierunki wyjazdów świątecznych w góry? Sprawdź!

Na święta warto się wybrać do małej miejscowości o nazwie Gliczarów Górny, znajdującej się nieopodal Zakopanego. To idealne miejsce dla miłośników góralskiej atmosfery. W Gliczarowie Górnym znajdziemy piękne budynki zrobione w podhalańskim stylu. Poza tym obowiązkowo trzeba zobaczyć kościół Przemienienia Pańskiego i lokalne karczmy. Będąc w tym miejscu można też podziwiać piękną panoramę Tatr. Polecamy!

Osoby, które lubią spędzać czas w aktywny i ciekawy sposób powinny wybrać się na Święta Bożego Narodzenia do Zakopanego. To miejsce cieszy się w naszym kraju niezwykłą popularnością i nie ma w tym nic dziwnego. Odwiedzający mogą liczyć na atrakcyjną i szeroką ofertę noclegową, gastronomiczną i rozrywkową. Dodatkowo, Zakopane proponuje też skorzystanie ze stoków narciarskich, zapewniających satysfakcję i mnóstwo radości.

Urlop świąteczny można też spędzić w mieście Wisła, które położone jest w głębi Beskidu Śląskiego. To miejsce proponuje bogatą ofertę noclegową, piękne krajobrazy oraz znakomitą infrastrukturę narciarską. Poza tym można też zobaczyć wodospady Białej Wisełki – Kaskady Rodła w Dolinie Białej Wisełki, jezioro Czerniańskie oraz Myśliwski Zameczek Habsburgów. W Wiśle spędzimy magiczny czas w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia!

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta