Stylowe ubrania z lnu na gorące dni (50 style)

11. 07. 2017

Carrefour Tczew Centrum handlowe
Jak co roku, gdy przychodzi okres długofalowych upałów, zaczynamy zachodzić w głowę, co takiego przyjdzie nam w ten czas ubrać. I jeśli wybieramy się na wakacje, nie stanowi to dla nas większego problemu. Gorzej jest jednak wtedy, gdy okres, na który przypadają wysokie temperatury, spędzić musimy za pracowniczym biurkiem. Jednak, jak się okazuje, bycie "w pełnym rynsztunku" nawet w gorące dni nie musi być utrapieniem, jeśli zaprzyjaźnimy się z lnianymi ubraniami.

Len — ratunek w upalne dni

Ubrania wykonane z lnu to doskonała alternatywa dla chętnie przez nas noszonych w cieplejsze dni, tych wykonanych z bawełny, dżinsu, dżerseju, czy też innych tkanin. Len jest tkaniną, która idealnie nadaje się właśnie, gdy musimy mierzyć się z wysokimi temperaturami. Zakładając go w takim czasie, będzie nam po prostu chłodniej.

W sklepach możemy spotkać różne modele ubrań wykonanych właśnie z tego materiału. Są one przeznaczone zarówno do biura i na eleganckie okazje, jak i na co dzień. Dużą obiekcją — dla wielu osób — dla przyodziewania się w lniane ubrania, stanowi fakt jego gniecenia. Jednak warto wiedzieć, że pogniecione ubrania lniane nie są postrzegane jako te w "złym guście", nawet w oficjalnych sytuacjach.

Len jest przewiewny i wygodny. Noszenie odzieży lnianej nie spowoduje u nas nieprzyjemnych otarć, czy też innych komplikacji związanych z kontaktem tkaniny ze skórą w upalne dni. Tkanina będzie nam służyć jako izolacja przed gorącem. Dzięki czemu będzie nam w niej nie tylko wygodniej, ale również chłodniej.

Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego Carrefour Tczew

Popularne sieci handlowe

Miasta