Smartboard – interaktywna rozrywka dla małych i dużych

18. 08. 2017

Centrum handlowe: Centrum Handlowe ATRIUM Gama
W dzisiejszych czasach nowoczesna technologia bardzo dużymi krokami wkracza praktycznie w każdą dziedzinę naszego codziennego życia i nie inaczej jest również w przypadku edukacji. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się między innymi interaktywne tablice smartboard, dzięki którym można połączyć zabawę z nauką i skłonić do rozwijania swojej wiedzy nawet najbardziej wybrednych uczniów.

Smartboard - co umożliwiają?

Tablice interaktywne umożliwiają prowadzenia zajęć dla dzieci i osób dorosłych w oparciu o dostępne programy nauczania. Dzięki nim można realizować wiele własnych scenariuszy zajęć i korzystać z najnowocześniejszych aplikacji komputerowych.

Podłogi interaktywne i projektor multimedialny

W dzisiejszych czasach olbrzymim zainteresowaniem cieszą się tablice, które mają funkcje podłogi interaktywnej. Dzięki niej możliwe jest prowadzenie interesujących zajęć ruchowych w oparciu o zestawy gotowych gier i wciągających zabaw edukacyjnych, które doskonale wspomagają rozwój dziecka zwłaszcza w zakresie motoryki. Tablice interaktywne bardzo często posiadają również funkcje projektora multimedialnego, dzięki któremu można przejrzyście prezentować animacje, filmy czy dowolne prezentacje multimedialne.

Smartboard - nie tylko dla dzieci

Tablice interaktywne są doskonałą propozycją nie tylko dla dzieci, ale również dla osób starszych (także dla osób niepełnosprawnych), dla których zresztą przygotowane zostały specjalne programy nauczania. Tablice smartboard to nowoczesne narzędzie edukacyjne, które doskonale motywuje do nauki.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta