Odpowiednia dieta gwarancją zdrowia (Super-Pharm)

13. 07. 2017

Centrum handlowe: Zielone Tarasy
Odpowiednio dobrana dieta jest nie tylko ważna dla efektów jakie oczekujemy osiągnąć, ale także dla naszego zdrowia. Nieodpowiednia dieta znaleziona np. w Internecie nie tylko nie przyniesie żadnych efektów, ale może także spowodować poważne problemy zdrowotne. Zalecane jest, aby każdą dietę, nawet tę, której działanie jest potwierdzone badaniami skonsultować z lekarzem bądź dietetykiem, ponieważ każdy organizm może inaczej zareagować na serwowaną dietę.

Oczywiście należy zapomnieć o dietach cud czy specyfikach na odchudzanie one nie działają, każdy to chce schudnąć musi dać coś od siebie, niestety dieta to zazwyczaj wyrzeczenia żywieniowe, jedzenie potraw które nie zawsze nam odpowiadają/smakują i zazwyczaj w mniejszych ilościach niż byliśmy do tego przyzwyczajeni.

W diecie ważna jest nasza silna wola i rygorystyczne stosowanie się do wymogów diety, oznacza to, że jeśli w diecie są 3 posiłki dziennie i dieta nie przewiduje przekąsek między posiłkami to nawet jeśli zawsze coś podjadaliśmy między posiłkami przed rozpoczęciem diety to należy z tym skończyć i tu przejdziemy pierwszy test naszej silnej woli.

Dieta to nie tylko odchudzanie, choć z drugiej strony wiele osób z tym głównie kojarzy dietę. Są diety oczyszczające organizm z toksyn, diety zdrowotne czy diety specjalistyczne np. dieta na zdrowe paznokcie, włosy itp. Niezależnie od rodzaju diety zasady pozostają te same.

Człowiek nie zawsze podejmuje samodzielnie decyzję o podjęciu się diety, czasami lekarze narzucają na pacjenta dietę w celu zahamowania rozwoju choroby czy aby przygotować pacjenta do operacji. Dieta zazwyczaj do przyjemnych nie należy przede wszystkim diety odchudzające, ale jak już zaczęliśmy stosować kurację dietetyczną to należy przestrzegać jej zasad, aby nasz trud nie poszedł na marne.

Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego Zielone Tarasy

 • -48%
  Schab wieprzowy plastry

  Schab wieprzowy w plastrach jest dostępny w bardzo promocyjnej cenie. Jest to świetny produkt na pożywny i pyszny obiad. Mięso możemy usmażyć, upiec lub zrobić w sosie. Schab jest świetnym źródłem żelaza w naszej diecie, które jest potrzebne naszemu organizmu.

  3,75zł

  Sklep: Kaufland
  Obowiązuje: 18. 02. 2019 - 20. 02. 2019
 • Papryka konserwowa

  Papryka konserwowa firmy Rolnik jest dostępna w super cenie. Produkt gwarantuje nam przepyszny domowy smak przetworu. Papryka konserwowa to świetny dodatek za równo do obiadu jak i na kanapkę. Warzywa są pokrojone w ćwiartki.

  3,59zł

  Sklep: Kaufland
  Obowiązuje: 18. 02. 2019 - 20. 02. 2019
 • -46%
  Ogórki zielone

  Ogórki zielone są dostępne w zdecydowanie niższej cenie. Warzywo to jest świetnym dodatkiem na kanapki, do obiadów ale również jako składnik surówek. Głównym składnikiem ogórka jest woda, więc świetnie nawadnia organizm. Warzywa jest niskokaloryczne, wiec jest wskazany dla osób na diecie.

  4,79zł

  Sklep: Kaufland
  Obowiązuje: 18. 02. 2019 - 20. 02. 2019
 • -22%
  Warka Radler

  Czteropak piwa Radler jest dostępny w niższej cenie. Promocja obejmuje za równo piwo 2% jak i 0%. Piwo dostępne jest w różnych smakach. Jest to świetny napój alkoholowy, po którym nie będziemy mieć kaca. Warka Radler przynosi świetne orzeźwienie.

  8,49zł

  Sklep: Kaufland
  Obowiązuje: 18. 02. 2019 - 20. 02. 2019
 • -21%
  Jogurt naturalny bez laktozy

  Jogurt naturalny bez laktozy jest dostępny w obniżonej cenie. Produkt jest przeznaczony głównie dla osób, które nie tolerują produktów mlecznych. Jogurt naturalny bez laktozy jest bardzo zbliżony do oryginalnego produktu. Produkt ma świetną konsystencję. Jogurt sprawdzi się jako przekąską.

  1,49zł

  Sklep: Kaufland
  Obowiązuje: 18. 02. 2019 - 20. 02. 2019

Popularne sieci handlowe

Miasta