Nowa strefa restauracyjna w warszawskiej Arkadii

22. 05. 2017

Westfield Arkadia Centrum handlowe
Największe centrum handlowe w Warszawie w zeszłym roku ogłosiło, że zwiększy swoją powierzchnię o 2000 metrów kwadratowych. Po trwających niemal rok pracach pojawiły się informacje o konkretnym terminie otwarcia nowej strefy restauracyjnej w Arkadii, której nazwa to Grand Kitchen. Co przygotowano dla klientów? Kiedy nastąpi otwarcie?

Grand Kitchen będzie znajdować się na pierwszym poziomie centrum handlowego tuż obok strefy food court. Otwarcie przewidziane jest na wczesną jesień 2017 roku, natomiast już teraz wiadomo co znajdzie się w nowej ofercie gastronomicznej Arkadii.

Nowe restauracje, które będą mogli odwiedzić konsumenci centrum handlowego to m.in. dwupoziomowy lokal Azia Concept, w którym będzie się mieścić japoński sushi bar pod nazwą Hana Sushi, restauracja Dim Sum z kuchnią chińską, tajska kuchnia Nai Thai, a także bar Hana Sushi Express oraz Zielona z wegetariańskimi i wegańskimi posiłkami. Poza tym, klienci będą mogli skosztować naleśników w restauracji Lalka oraz zjeść coś z kuchni libańskiej w lokalu Fenicja.

W nowej strefie restauracyjnej w Arkadii będzie można napić się pysznej kawy w popularnej kawiarni Starbucks. Dodatkowo pojawią się też m.in. Cafe Vincent, czyli piekarnio-kawiarnia w stylu francuskim i La Manga mająca w swoim menu hiszpańskie tapas, pinchos oraz pełne słodyczy Consonni.

Twarzą strefy Grand Kitchen został jeden z najbardziej znanych polskich kucharzy Grzegorz Łapanowski. Jego głównym celem będzie wyedukowanie dzieci i młodzieży w zakresie zdrowego odżywiania i stylu życia.

Dzięki rozbudowie Arkadii powstanie również bezpłatny plac zabaw dla dzieci, nowoczesna fontanna oraz nowe tereny zielone z ławkami. Dla rowerzystów zostaną utworzone dodatkowe zadaszone i monitorowane miejsca na rowery a dojście do przystanków autobusowych i tramwajowych zostanie ułatwione.

Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego Westfield Arkadia

Popularne sieci handlowe

Miasta