Nowa kolekcja Heidi Klum w Lidlu – idealna na święta i sylwestra! (Lidl)

28. 11. 2017

Centrum handlowe: Dom Mody Drukarnia
Już za chwilę na półki Lidla trafi kolejna odsłona kolekcji Heidi Klum dla Lidla. Ta edycja będzie wyjątkowa, ponieważ będzie zawierała propozycje ubrań na święta i sylwestra.

Od 4 grudnia w sklepach Lidl dostępna będzie kolekcja Esmara na zimniejsze dni, świąteczne spotkania oraz na imprezę sylwestrową. To kolejna odsłona kolekcji ubrań zaprojektowanej przez światowej sławy gwiazdę – Heidi Klum. Pierwsza z kolekcji -  #LETSWOW została zaprezentowana na New York Fashion Week i odniosła nieoczekiwany sukces! To wszystko dzięki dostępności produktów w aż 27 krajach oraz niskim cenom produktów. Czy tym razem będzie podobnie?

Gdybym zrobiła kolekcję z luksusową marką, którą może kupić bardzo niewiele osób, to byłoby dla mnie nudne. Cieszę się, że mogłam stworzyć coś dla bardzo wielu kobiet, a nie dla 4 proc. Populacji. – mówi Heidi Klum

Nowa kolekcja pod nazwą #LETSCELEBRATE to wspaniałe propozycja na święta, sylwester i karnawał. W ofercie znajdziemy strojne ubrania z cekinami, welurem, satyną. Doskonałe na noworoczne świętowanie! Oprócz imprezowych propozycji warte uwagi będą puchate sweterki, sztuczne kożuszki, płaszcze z pluszu lub ubrania z futrzanymi elementami. Pojawi się także szeroki wybór akcesoriów i dodatków. Torebki wieczorowe kupimy już za 39,99!

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta