Najmodniejszy plecak do szkoły - wybór ofert z supermarketów (Auchan Hipermarket)

22. 08. 2017

Plecak to nieodłączny element wyposażenia każdego ucznia. Obecnie nie możemy narzekać na brak wyboru, gdyż półki sklepowe aż uginają się pod naporem najróżniejszych modeli. Warto już we wakacje wybrać odpowiedni tornister, dzięki czemu dziecko bezstresowo będzie mogło przekroczyć we wrześniu próg szkoły, nie zapominając o zabraniu ze sobą przyborów, zeszytów i książek. Chociaż obecnie nie ma większego problemu z zakupem plecaka, to warto skorzystać z atrakcyjnych promocji, które mają nam do zaoferowania supermarkety.

Gdzie kupimy modny plecak na nowy rok szkolny?

W gazetce promocyjnej Auchan pojawiły się najróżniejsze przybory do szkoły oraz niebanalne plecaki. Tornister z plecami airflow i profilowanymi szelkami z odblaskami kosztuje 56,90 zł. Z kolei plecak dziecięcy ze Spidermanem czy też bohaterami filmów Disneya kosztuje zaledwie 11,49 zł. Hitem jest plecak lub tornister z serii Kraina Lodu w cenie 69,99 zł. Ergonomiczne i dwukomorowe plecaki z ciekawym wzorem dostaniemy w cenach 29,99 zł lub 49,99 zł. Chłopięcy lub dziewczęcy plecak kubikowy kosztuje 159 zł. Dla fanów piłki nożnej są plecaki Real Madrid FC Barcelona w cenie w cenie 89,99 zł za sztukę. W Tesco również kupimy plecaki szkolne w cenie 29,99 zł za sztukę. Mają one dwie komory i dwie kieszenie, profilowane i usztywniane plecy, ergonomiczne szelki i elementy odblaskowe. Plecak młodzieżowy Paso kosztuje natomiast 49,99 zł.

Polomarket również nie zapomniał o uczniach, dlatego też przygotował ofertę szkolną. Kupimy tutaj plecaki już od 29,99 zł oraz tornistry za 59,99 zł. Szeroki wachlarz wyboru jest także w Carrefour, gdzie można kupić plecak szkolny już za niecałe dziesięć złotych. W Selgrosie czekają na nas markowe plecami Puma, Adidas, Reebok czy Nike w cenie już od 47,90 zł. Do powrotu do szkoły przygotuje nas także Biedronka, gdzie uniwersalny plecak Semi Line kosztuje 29,99 zł. Po stylowe i praktyczne plecaki warto udać się także do Jako-o, Go Sport, Piotra i Pawła, Rossmanna czy Księgarni Świat Książek.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta