Najlepsze horrory na Halloween

17. 10. 2017

Centrum handlowe: Blue City
Halloween coraz bliżej, a Ty nie masz żadnych planów? Nie przejmuj się! Zawsze możesz spędzić Święto Duchów w domu i obejrzeć kilka znakomitych horrorów. Przygotowaliśmy propozycje filmowe, które mrożą krew w żyłach i zapewniają niesamowite emocje. Zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Pierwszą propozycją jest film „The Ring”, który opowiada o bohaterach, którzy otrzymują tajemniczą kasetę wideo. Po jej obejrzeniu dostają telefon z zapowiedzią czyjejś śmierci. To pozycja dla osób o mocnych nerwach.

Dla fanów zombie, polecamy film „Martwe mięso”. Akcja dzieje się w Irlandii, a głównymi bohaterami są Helena i Martin – dwoje młodych ludzi, którzy są w sobie zakochani. Mają pecha, ponieważ przez przypadek spotykają straszne zombiaki, mające wobec nich niecne plany.

W Halloween można nadrobić też klasykę horroru, czyli „Noc żywych trupów”. Obraz miał swoją premierę w 1968 roku i do tej pory potrafi nieźle przestraszyć. Fabuła opowiada o ataku krwiożerczych zombie.

Kolejnym klasykiem niewątpliwie jest „Dziecko Rosemary”. Obowiązkowa pozycja dla osób, które lubią opowieści o czarnej magii, halucynacjach i koszmarach. Co ciekawe premiera tego filmu odbyła się również w 1968 roku.

Dla osób lubiących wybitnego aktora Jacka Nicolsona proponujemy horror „Lśnienie”. Zagrał w nim fenomenalną rolę. Słynna scena, gdy wbija siekierę w drzwi wywołuje ciarki na plecach!

Wszystkie z wymienionych filmów powinny sprawić, że w tegoroczne Halloween na pewno nie będziesz się nudzić!

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta