Nadchodzi finał konkursu Vobis. Do wygrania m.in.smartfon Samsung Galaxy S8! (Vobis)

01. 09. 2017

Centrum handlowe: Galeria Bałtycka
W ramach kampanii „25 lat z Vobis” organizowanej przez firmę we współpracy z Samsung, Apple, Lenovo, Nokia czy też Zelmer klienci mają szansę zakupu produktów popularnych marek za jedyne 25zł.

Konkurs organizowany jest z okazji 25 urodzin marki Vobis. W puli nagród do wygrania znajduje się jeszcze m.in. jeden z najnowszych modeli smartfonów marki Samsung Galaxy.

Do poniedziałku, 4 września potrwa kampania promocyjna, w której na fanów marki czeka wiele atrakcyjnych nagród. Zasady konkursu są proste. Każdego dnia (poza weekendem) wybrane produkty z asortymentu sklepu Vobis oferowane będą w promocyjnej, urodzinowej cenie – 25zł. O tym, jaki produkt aktualnie znajduje się w promocji podpowiedzą użytkownikom zagadki, publikowane na fanpage’u Vobis na Facebooku. Osoba, która jako pierwsza odgadnie jakiego produktu dotyczy promocja oraz odnajdzie go w sklepie internetowym marki będzie miała szansę kupić go za jedyne 25zł.

Od początku trwania akcji promocyjnej (16 sierpnia) fani marki wygrali m.in. Apple IPad 32GB, Xbox One S i wiele innych nagród. Szczegóły dotyczące kampanii „25 lat z Vobis” znajdziecie na fanpage’u marki. Lista wszystkich produktów do wygrania w konkursie znajduje się tutaj: <link>.

Vobis to jedna z najstarszych i najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku polskim, która od 25 lat zajmuje się sprzedażą produktów z kategorii m.in. komputery, urządzenia mobilne, sprzęt RTV oraz AGD. Stale poszerza swoje portfolio, współpracując z największymi producentami branży elektronicznej.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta