Na jakie ozdoby świąteczne na balkon i do ogrodu się zdecydować? (Carrefour)

08. 11. 2017

Centrum handlowe: Centrum Handlowe ATRIUM Gama
Na czas Świąt Bożego Narodzenia warto pamiętać o specjalnych ozdobach na balkon i do ogrodu, ponieważ pięknie wyglądają i nadają niesamowitego klimatu. Doradzamy, jakie dekoracje wybrać. Oto kilka propozycji, które pomogą Ci się zdecydować!

Prawdziwym hitem w tym sezonie są węże świetlne, stanowiące efektowną dekorację. Ich konstrukcja jest niezwykle elastyczna, dzięki czemu można ozdabiać balkon lub ogród na wiele różnych sposobów. Poza tym tego typu oświetlenie jest jakościowe i trwałe, ponieważ znajduje się w przezroczystym ochronnym kablu, odpornym na mrozy i śnieg. W sklepach węże świetle dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Ich cena zależy od długości, jednak nie powinna znacznie przekroczyć 100 złotych.

Kolejną propozycją są dekoracje zewnętrze stojące. Już od kilku lat cieszą się popularnością i w sklepach jest ich zdecydowanie najwięcej. Szczególnie polecamy świecące renifery, mikołaje, bałwanki, gwiazdki i prezenty. Wszystkie wymienione produkty sprzedawane są w różnych rozmiarach, dlatego nikt nie powinien mieć problemu z dopasowaniem ich do przestrzeni balkonu lub ogródka.

Największą frajdę dzieciom powinna sprawić ozdoba ze św. Mikołajem. Świecąca dekoracja Mikołaja z workiem prezentów na drabinie najlepiej sprawdzi się w ogrodzie, ponieważ wtedy można powiesić ją tuż przy dachu domu i ładnie wyeksponować. Dodatkowo, warto też kupić tradycyjne lampki, które stworzą niesamowity świąteczny klimat.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta