Krzesło wiszące - wygodne rozwiązanie na Twój taras (Castorama)

26. 05. 2017

Centrum handlowe: Stary Browar Kościerzyna
Krzesło wiszące to niezwykle designerski mebel, który zapewnia wyjątkowy relaks. Dedykowany jest głównie tarasom, choć spotkać go można także we wnętrzu domu - w salonie czy sypialni. W takim wygodnym fotelu wypicie popołudniowej kawy czy lektura ciekawej książki nabiera zupełnie nowego wyrazu.

Krzesło wiszące - innowacyjny mebel

Krzesło wiszące to mebel inny niż wszystkie. Umożliwia stworzenie w domu swojej małej strefy relaksu, przywodzącej na myśl tropiki, beztroski relaks na plaży, delikatne bujanie się w hamaku. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się zarówno w eleganckim salonie, jak i pokoju dziecięcym.

Aby wiszące krzesło sprawdziło się w pomieszczeniu, należy zapewnić odpowiednią przestrzeń, wolną od mebli czy bibelotów. Takie rozwiązanie idealnie wkomponuje się w każdy styl - zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza.

Jakie krzesło wiszące wybrać?

W związku z bogatą propozycją krzeseł wiszących, jedynym ograniczeniem jest nasz gust. Do wyboru jest bowiem krzesło brazylijskie, czyli podwieszany hamak, wykonany z różnego rodzaju tkanin. Takie krzesło dostępne jest w wielu kolorach, zatem może świetnie ożywić każde wnętrze. Inna propozycja to okrągłe lub bardziej wydłużone formy wykonane z plecionego rattanu, drewna, plastiku czy wikliny.

Krzesło wiszące może być montowane jak huśtawka - na stropie, belce, gałęzi drzewa. Jeśli nie ma takiej możliwości - można zdecydować się na krzesło wiszące umieszczone na stabilnej, drewnianej bądź metalowej ramie stojącej. Wytrzymałość takiego krzesła wiszącego to około 130 kg, co zapewnia bezpieczny relaks.
Obserwuj nas:

Sieci handlowe