Krzesło wiszące - wygodne rozwiązanie na Twój taras (Castorama)

26. 05. 2017

Krzesło wiszące to niezwykle designerski mebel, który zapewnia wyjątkowy relaks. Dedykowany jest głównie tarasom, choć spotkać go można także we wnętrzu domu - w salonie czy sypialni. W takim wygodnym fotelu wypicie popołudniowej kawy czy lektura ciekawej książki nabiera zupełnie nowego wyrazu.

Krzesło wiszące - innowacyjny mebel

Krzesło wiszące to mebel inny niż wszystkie. Umożliwia stworzenie w domu swojej małej strefy relaksu, przywodzącej na myśl tropiki, beztroski relaks na plaży, delikatne bujanie się w hamaku. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się zarówno w eleganckim salonie, jak i pokoju dziecięcym.

Aby wiszące krzesło sprawdziło się w pomieszczeniu, należy zapewnić odpowiednią przestrzeń, wolną od mebli czy bibelotów. Takie rozwiązanie idealnie wkomponuje się w każdy styl - zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza.

Jakie krzesło wiszące wybrać?

W związku z bogatą propozycją krzeseł wiszących, jedynym ograniczeniem jest nasz gust. Do wyboru jest bowiem krzesło brazylijskie, czyli podwieszany hamak, wykonany z różnego rodzaju tkanin. Takie krzesło dostępne jest w wielu kolorach, zatem może świetnie ożywić każde wnętrze. Inna propozycja to okrągłe lub bardziej wydłużone formy wykonane z plecionego rattanu, drewna, plastiku czy wikliny.

Krzesło wiszące może być montowane jak huśtawka - na stropie, belce, gałęzi drzewa. Jeśli nie ma takiej możliwości - można zdecydować się na krzesło wiszące umieszczone na stabilnej, drewnianej bądź metalowej ramie stojącej. Wytrzymałość takiego krzesła wiszącego to około 130 kg, co zapewnia bezpieczny relaks.
Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta