Kreatywna zabawa ciastoliną (Auchan)

11. 08. 2017

Centrum handlowe: CH Auchan Gliwice
Zamiast pozwalać dziecku na ciągłe siedzenie przed telewizorem czy granie w gry komputerowe, lepiej zapewnić mu inną rozrywkę, która pobudzi wyobraźnię, pozwoli się rozwijać, a jednocześnie będzie czymś zupełnie nowym. Kreatywna zabawa możliwa jest dzięki zestawie kolorowej ciastoliny.

Dlaczego ciastolina?

Zabawa ciastoliną to rozrywka znana już od dawna, choć w dobie nowoczesnych rozwiązań niekiedy się o niej zapomina. Tymczasem ciastolina stwarza wiele możliwości na doskonałą zabawę. Przede wszystkim w sklepach można znaleźć wiele zestawów tematycznych takich jak lodziarnia, sushi bar, czy warsztat majsterkowicza. Takie zestawy wyposażone są nie tylko w dużą ilość kolorowej ciastoliny, ale także w dodatkowe narzędzia umożliwiające stworzenie niezwykłych kształtów czy przedmiotów.

Kreatywna rozrywka

Ciastolina pozwala na dobrą zabawę przez wiele godzin. Dzięki możliwości mieszania kolorów czy wykonywania nieograniczonej liczby kształtów i to często za pomocą specjalnych narzędzi dziecko nie tylko może rozwijać swoje umiejętności plastyczne czy kształtować wyobraźnię, ale przede wszystkim dobrze się bawić.

Zabawka uniwersalna

Dobra zabawa z ciastoliną możliwa jest nie tylko bez względu na płeć, ale także bez względu na wiek. Najmłodsi mogą znaleźć mnóstwo rozrywki w lepieniu prostych kształtów z kolorowej ciastoliny, natomiast ci nieco starsi mają możliwość tworzenia bardziej skomplikowanych form podczas bawienia się w lodziarnię, restaurację czy warsztat, w którym wszelkie produkty wytwarza się właśnie z kolorowej ciastoliny.

Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego CH Auchan Gliwice

Popularne sieci handlowe

Miasta