Jak przechowywać zdjęcia z wakacji? (Auchan)

12. 09. 2017

Centrum handlowe: CH Auchan Katowice
Podczas wakacyjnego wyjazdu większość osób stara się robić dużo zdjęć, by uchwycić możliwie najwięcej pięknych chwil. Niektórzy przywożą z wakacji setki fotografii. Co z nimi zrobić, by umożliwiały rodzinie wspominanie wspaniałych przeżyć, a nie były tylko folderem w komputerze?

Najważniejsze zdjęcia

Nie oszukujmy się, wywoływanie na przykład pięciuset zdjęć mija się z celem, ponieważ trudno będzie je przechowywać, ponadto nikt nie będzie oglądał takiej ilości fotografii. Właśnie dlatego podstawą powinno być przejrzenie wszystkich zdjęć i wybranie na przykład kilkudziesięciu najładniejszych czy najzabawniejszych. Warto wywoływać zdjęcia, ponieważ na komputerze często przechowuje się wiele zdjęć, które później rzadko są oglądane.

Jak wyeksponować zdjęcia

Kiedy zdjęcia zostaną już wywołane należy zadbać o to, by ładnie je wyeksponować. Najpiękniejsze fotografie warto wsadzić do ramek i postawić w widocznym miejscu – na przykład na komodzie, czy też po prostu pojawić na ścianie. Jeśli trudno zdecydować się na wybranie dwóch – trzech zdjęć, można wybrać ich więcej i wsadzić do dużej ramy, która może pomieścić nawet kilkanaście fotografii – takie rozwiązanie to nie tylko piękna pamiątka, lecz również wyjątkowa ozdoba pokoju. 

Z oczywistych względów nie sposób umieścić wszystkie zdjęcia w ramkach, dlatego też dobrze zaopatrzyć się w album, w do którego będzie można wsadzić pozostałe zdjęcia. To niezwykła pamiątka z wakacji, dzięki której wyjątkowe chwile pozostaną w pamięci na dłużej. Zdjęcia przechowywane na dysku komputera mogą zostać przypadkowo usunięte, wywołanych zdjęć nigdy się nie straci.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta